ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

ПРОТИЗЛАМНІ ВІКНА

КАНТАЛЬ » Протизламні вікна

ЗАХИСТІТЬ СВІЙ ДІМ ВІД НЕПРОХАНИХ ГОСТЕЙ!!!

ЗАЩИТИТЕ СВОЙ ДОМ ОТ НЕПРОШЕНЫХ ГОСТЕЙ

Ваш будинок – це місце, в якому Ви можете забути про проблеми та турботи зовнішнього світу, зануритися в затишок і комфорт домашнього вогнища. Тому особливо важливо, щоб Ваш будинок міг гарантувати необхідний рівень безпеки. Протизламні вікна – ось на що треба звернути увагу, якщо Ви хочете захистити свій будинок.

БЕЗПЕКА: КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД

Сучасне протизламне вікно – це поєднання механічної (протизламна фурнітура) і електронної (датчики контролю доступу) систем захисту.

Також, протизламні вікна або, як їх ще називають, безпечні вікна треба розглядати як єдиний комплекс, що поєднує в собі профіль, скло, фурнітуру та кваліфікований ліцензійний монтаж. Все разом це утворює захисний ланцюг, від якого буде залежати, зламає злодій Ваше вікно за лічені секунди або воно залишиться для нього неприступним.

УВАГА! Міцність всього ланцюга безпеки залежить від надійності кожної ланки.

І все таки, найважливішим елементом протизламного вікна, є зламостійка фурнітура. Протизламна фурнітура відрізняється від звичайної віконної фурнітури. Спеціальні механізми, що відповідають за відкривання-закривання вікна мають інший конструктив. Завдяки своїй формі вони забезпечують більш надійний взламостійкий притиск рухомий стулки до нерухомої рами.

Сертификат

ОБОВ’ЯЗКОВІ ЕЛЕМЕНТИ ПРОТИЗЛАМНОГО ВІКНА

грибовидная цапфа и

1Комфортна грибоподібна цапфа з капелюшком тільки здається маленькою. Насправді, її значення величезне: вона заходить за особливо стійку зачіпну пластину, і завдяки своїй формі, міцно фіксується в ній, забезпечуючи протизламний захист. Грибоподібна цапфа гарантує надійне замикання і легкий, комфортний хід ручки при відкритті та закритті вікна.

2Зачіпна протизламная пластина – це відповідна частина для грибоподібної цапфи. Зачіпна пластина встановлюється на раму і обов’язково прикручується до армуючого металу спеціальними саморізами в декількох точках.
Чим більше таких пластин буде у вікні, тим більше часу знадобиться злодієві на злом.

Угловая передача с двумя противовзломными цапфами

3Кутова передача з двома протизламними цапфами. Цей цілісний елемент фурнітури встановлюється в кутах стулки і забезпечує максимально ефективний протизламний притиск стулки до рами. Це важливо, тому що при взломі найбільше навантаження припадає на кути конструкції. Цей елемент обов’язковий при виробництві вікон з класом протизламності RC2 / RС2N.

Блокируемая оконная ручка

4Віконна ручка з ключем і захистом від висвердлювання виконує кілька функцій. По-перше, при закритті ручки на ключ всі механізми протизламной фурнітури вікна додатково блокуються. По-друге, ручка з ключем може блокувати несанкціоноване відкривання вікна, що особливо важливо для безпеки дітей.

Вклеенный стеклопакет

5Вклеєний склопакет – обов’язкова вимога при виробництві конструкцій з класом протизламності RC2 / RС2N. Унікальна технологія bonding дозволяє вклеювати склопакет в стулку. Спеціальний клей, розроблений для технології bonding, створює особливо міцне з’єднання склопакета і стулки, що, відповідно, виключає можливість видавлювання або вибивання склопакета.

НА ЦЕ ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ

Класи протизламності

Вимоги до класів протизламності відповідно чинного національного стандарту ДСТУ EN 1627:2014 «Вікна, двері та жалюзі. Тривалість відносно зламування. Класифікація та технічні вимоги (EN 1627: 2011, IDT)»

Клас протизламності ⟺Базова безпекаRC1\RC1NRC2NRC2
Ручка з ключем, 100Nm
Захист від висвердлювання ручки
Кількість протизламних елементів фурнітури1від 4від 8від 8
Склопакет зі зламостійким склом, клас захисту P4A
Вклеєний склопакет
Наявність ліцензії

ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ КОМФОРТУ ДЛЯ ПРОТИЗЛАМНИХ ВІКОН

TIТAN vent secure – безопасное проветривание

TIТAN vent secure – безпечне провітрювання для протизламних вікон. У режимі провітрювання вікно залишається протизламним.
Вікно із захистом від злому і можливість провітрювання приміщення вже не виключають один одного. За допомогою взломостойкого щілинного провітрювання TITAN vent secure можна в будь-який час відкрити вікно на провітрювання і спокійно піти з дому. Ви отримуєте протизламне вікно навіть в режимі провітрювання. Регульована величина відкидання стулки: 5мм, 7,5 мм, 10 мм. Комфортне провітрювання незалежно від метеоумов: менше протягів, захист від закриття і високий захист від злив.

Датчики контроля доступа. Датчики сигнализации

Датчики контролю доступу. Датчики сигналізації.
Захист Ваших вікон не обмежується механічними рішеннями фурнітури. Сучасна протизламная фурнітура – це поєднання механічної та електронної систем захисту. Електронна система захисту – вбудовані в фурнітуру приховані датчики контролю доступу та датчики сигналізації. За допомогою прихованих датчиків контролю доступу можна надійно підключити вікна, вхідні двері та підйомно-зсувні двері до спеціальної програми контролю на Вашому мобільному телефоні або планшеті, підключити до пульта сигналізації Вашої охоронної компанії або інтегрувати в Ваш SMARTHOUSE. Для прикладу: датчик контролює положення ручки, а це значить, що Ви завжди знаєте яке вікно закрите, а яке відкрито. Ви не зможете поставити на сигналізацію вікно, в якому ручка знаходиться в положенні «відкрито». На відміну від дешевих датчиків, які спрацьовують, коли вікно вже зламано і злодій заліз у будинок, наші датчики, вбудовані в протизламную фурнітуру, можуть відправити сигнал в охоронну фірму ще в процесі злому. А це означає, що машина охорони приїде швидше, ніж злодій потрапить в Ваш будинок.