ФУРНІТУРА

Для вікон та балконних дверей
Для вхідних дверей
КАНТАЛЬ » Фурнітура

Фурнітура для пластикових вікон

Фурнитура для оконФурнітура є одним з найважливіших елементів будь-якого вікна, адже саме від її якості залежить багато чинників, таких, наприклад, як, довговічність вікна – фурнітура піддається значним навантаженням при закриванні або відкриванні вікна, безпека вікна – найчастіше проникнення в приміщення відбувається через маніпуляції фурнітурою, герметичність вікна – від якості будови фурнітури залежить рівномірний притиск стулки до рами, а це – шумоізоляція, теплоізоляція і відсутність протягів.

Вікна компанії КАНТАЛЬ комплектуються фурнітурою преміум-класу компанії SIEGENIA -світового лідера на ринку виробників фурнітури, яка постійно створює та впроваджує різноманітні інноваційні технології та використовує в роботі високотехнологічне сучасне обладнання.

Однією з особливостей даної фурнітури є її модульність – є як стандартна комплектація, так і можливість отримання додаткових опцій. Це дає можливість встановити у вікно саме ті спеціальні допоміжні елементи фурнітури, які задовольнять індивідуальні потреби клієнта і відповідатимуть високим вимогам комфортної експлуатації та дизайну.

Неперевершена якість, тривалий термін експлуатації, сучасний дизайн в союзі з функціональністю, максимальний рівень комфорту і безпеки – саме таким стає вікно від компанії КАНТАЛЬ з фурнітурними системами TITAN AF і FAVORIT Si-Line від компанії SIEGENIA.

Віконна фурнітура з паралельним зміщенням

activPilot Comfort PADK пропонує нові можливості провітрювання – крім традиційного відкривання і нахилу дана система дозволяє зміщувати стулку по всьому периметру віконної рами на 6 мм і забезпечувати, таким чином, природний повітрообмін в приміщенні в будь-яку погоду.

activPilot Comfort PADK є новаторським рішенням Winkhaus в області віконної фурнітури. Важливою особливістю даної системи є змінена черговість відкривання для поворотно-відкидних стулок – «закрита – відкинуто – відкрито». Таке рішення може широко застосовуватися в дитячих установах, будинках престарілих, лікарнях і школах.

Повернувши ручку на 90o від положення «закрито», отримуємо «відкид» стулки замість традиційного «відкрито». При подальшому перекладі стулки на 180o (повністю вгору), стулка переходить в стан «відкрито». Для того щоб закрити стулку, необхідно перевести ручку назад на 180o.

Ключовою перевагою фурнітури activPilot Comfort PADK є функція безпечного щілинного провітрювання за допомогою зміщення стулки по всьому периметру віконної рами на 6 міліметрів. Вікно, оснащене системою PADK, дозволяє комфортно провітрювати приміщення, забезпечуючи здоровий мікроклімат, економію енергії і захист від дощу і шуму. Більш того, стулка, що знаходиться в положенні провітрювання, зберігає високі протизламні властивості згідно DIN EN 1627 – 1630 – до класу Протівозломная WK2 / RC2. Додатковою перевагою activPilot Comfort PADK є положення ручки, яке не вказує на режим вентиляції, знижуючи тим самим ймовірність візиту зловмисників.

Таке рішення широко затребуване на ринку, часто використовується як в приватних будинках, багатоповерхових будівлях, так і об’єктах соціального значення – лікарнях, школах, дитячих садах і будинках престарілих.

Переваги фурнітури Titan AF і Favorit Si-Line

На всі елементи фурнітури SIEGENIA гальванічним способом наноситься покриття «титан-срібло» або «нержавіюча сталь». Антикорозійна стійкість цих покриттів підтверджена випробуваннями – 480 годин у водно-соляному тумані до утворення перших ознак іржі для покриття «титан-срібло» і 1000 годин випробувань для поверхні «нержавіюча сталь». Крім цього, всі елементи фурнітури литі.

На кутовій передачі замість стандартної циліндричної цапфи можливе встановлення грибовидної протизламної цапфи. У поєднанні з протизламною планкою вузол витримує навантаження на розрив до 1,5 тонн.
Комбінація високоміцного полімеру та сталі гарантує ще більш високу зносостійкість запірних пластин.

Велика ступінь втягування ножиць гарантує комфортне закривання та відкривання дверей балкону або вікна навіть з дуже широкою стулкою. Завдяки високоякісному полімерному повзунку ножиці володіють великою несучою здатністю при мінімальному зносі деталі. Гальмівна муфта забезпечує м’яке ковзання при переведенні стулки в похиле положення. Також інтегрований захист від захлопування при похилому положенні стулки.

Виключає можливість відкривання вікна без відома дорослих в ті моменти, коли батьки перебувають в іншій кімнаті або дитина на час залишилася одна в будинку або квартирі. При цьому замок не перешкоджає відкриттю вікна в відкидному режимі, дозволяючи провітрювати приміщення.

Мікроліфт – це запатентований механізм підйому стулки. За допомогою цього механізму конструктори усунули проблему провисання стулки. Мікроліфт складається з двох металевих роликів у нижньому кутку стулки (протилежному верхній петлі), які беруть на себе все ударне навантаження при закриванні стулки і плавно, м’яко закочує стулку, забезпечуючи ще більш довгий термін служби всього виробу.

Петлі здатні витримувати навантаження від 130 до 160кг, тоді як межа інших стандартних петель – 100кг, до того ж петлі оснащені полімерними втулками, що оберігають їх від тертя.

 • самостійно згладжує допуски міжфальцевого зазору і, таким чином, значно знижує витрату часу на регулювання при монтажі
 • автоматично підлаштовується під зміни рамного профілю, що виникають, наприклад, при коливаннях температури
 • гарантує оптимально регульовану і довговічну систему замикання
 • перешкоджає виникненню трудомістких в обробці і дорогих рекламацій
 • регулювання притиску комфортної грибовидної цапфи сприяє додатковому індивідуальному підлаштуванню під відповідні допуски міжфальцевого зазору
 • підходить для всіх розмірів і форматів вікон
 • не дозволяє одночасно приводити стулку в поворотне і похиле положення
 • володіє високою функціональною безпекою
 • може бути встановлений на готове вікно

Елемент сезонного провітрювання дозволяє легко регулювати інтенсивність повітрообміну між приміщенням і зовнішнім середовищем. «Зимовий» варіант провітрювання забезпечує обмежений приплив свіжого повітря, що дозволяє уникнути переохолодження приміщення, а «літній» – дозволяє провітрювати кімнату максимально інтенсивно.

Довговічність фурнітури для вікон

Фурнітура для вікон пвх SIEGENIA має спеціальне покриття «титан-срібло» або «нержавіюча сталь», яке наноситься гальванічним способом. Антикорозійна стійкість цих покриттів підтверджена випробуваннями – 480 годин в водно-соляному тумані до утворення перших ознак іржі для покриття «титан-срібло» і 1000 годин випробувань для поверхні «нержавіюча сталь». Крім цього, всі елементи фурнітури литі.

Протизламна фурнітура

КЛАСИ ПРОТИЗЛАМНОСТІ

На початку 2000-х років в Німеччині був прийнятий ряд положень DIN V ENV 1627 згідно з якими, безпечні вікна діляться на 3 класу. Вікна не оснащені протизламними елементами, підходять для житла, вікна якого розташовані у важкодоступних місцях, наприклад, якщо квартира розташована вище 3-го поверху, але нижче останнього і не має балкона. Не підходить для приватних будинків, таке вікно можна розкрити без спеціального інструменту за 15-20 секунд.

Клас захисту RC1

Оптимальне рішення для приміщень 2-го і останнього поверхів, але без балконів. Чотири протизламні зачепи, плюс ручка з замком на ключі і пластина проти висвердлювання замка. Захищає від вибивання. Час опору такого вікна до 3-х хвилин.

Клас захисту RC2

Підходить для квартир і будинків 2-го останнього поверху з балконами, якщо зовнішній доступ до них ускладнений. Включає всі елементи класу RC1 плюс додаткові сталеві зачепи по периметру вікна і куточок з боку петель. Захищає від вибивання, віджимання стулки, протистоїть застосування викрутки, брухту, плоскогубців і вставки клину в вікно. Витримує від 3-х до 15 хвилин, в залежності від інструменту і рівню підготовки зловмисника.

Клас захисту RC3

Вимагає установки не менше восьми протівовзломних елементів. Такий захист витримує використання важких інструментів – викрутка, ручна дриль, лом. Необхідний мінімум для жителів перших поверхів, для квартир, вікна яких розташовуються над козирком під’їзду, уздовж труб, під дахом будівлі, власникам житла, поруч з якими є додаткові конструкції (пожежні сходи, виступаючі елементи декору і т.д.). Час опору – від 5 до 20 хвилин.

Елементи протизламної фурнітури

Установка особливої віконної ручки Secustik, яка блокує зрушення фурнітури зовні і запобігає відкриттю вікна. Зловмиснику доведеться витратити багато часу й добряче «попрацювати», щоб зламати подібну стулку.

Грибовидні цапфи – це протизламні елементи фурнітури, виконані з особливої сталі , здатні витримати навантаження на розрив близько півтора тонн. Вони виконують дві функції: замикання і захист вікна від зламу. Разом з ними в комплекті йдуть відповідні сталеві планки.
Із збільшенням кількості цапф – підвищується рівень безпеки вікна.

 • встановлення захисної планки від висвердлювання, яка приховано розміщується із зовнішнього боку запору ручки, вона запобігає висвердлюванню зовні для подальшого відкриття дверей балкону або вікна
 • захист нижньої петлі
 • встановлення елементів захисту штульпової стулки

Фурнітура для вхідних дверей

Багатоточечний замок серії AV3

Новий autoLock AV3 з автоматичною многоточечной системою замикання має магнітний контакт на рамі. Наявність двох ригелів з автоматичним блокуванням забезпечує високий рівень безпеки і щільний притиск дверного полотна до рами. В якості додаткової функції можлива установка відповідної планки на раму, що дозволяє легко переводити режим відкривання дверей в стан «день-ніч».

Швидко, безпечно та безшумно

autoLock AV3

autoLock AV3 від Winkhaus – це система з автоматичним многоточечним замиканням, в конструктиві якої є сталеві запірні ригелі, виконані з додатковими кулачковими напрямними для ущільнення дверної конструкції при динамічному закриванні двері. Замок автоматично блокується за допомогою ущільнюючих напрямних і замикаючих ригелів, які спрацьовують при закритті дверей від магнітного датчика, встановленого на рамі. Це гарантує надійне замикання навіть без додаткової фіксації.

Замикаючі ригелі і фалевая засувка можуть бути розблоковані за допомогою профільного циліндра або дверної ручки.

Магніт на рамі

Магнітний датчик, встановлений на рамної частини замку, дозволяє своєчасно і безшумно спрацьовувати автоматичному блокуванні. Завдяки системі замикання, за допомогою магнітного датчика, гарантується стабільна робота дверного замка незалежно від зазору між рамою і полотном стулки.

Замикаючі ригелі і елементи ущільнювачів

Ущільнювальні елементи системи AV3 забезпечують оптимальний притиск стулки до рами. При динамічному контакті дверного полотна з рамою дані елементи забезпечують стислий стан незалежно від замикаючих ригелів. Міцні сталеві ригелі системи AV3 завжди автоматично закриваються, тим самим запобігаючи можливості віджимання стулки. Це означає, що автоматичне замикання забезпечує високу безпеку, навіть без фіксації дверей за допомогою центрального ригеля.

Роликовий петлі SIKU RB

Сучасна вхідні двері повинні задовольняти не тільки індивідуальний смак власників будинку, але і найвищим вимогам до взломостойкости, теплоізоляції і естетичному зовнішньому вигляду. У такій взаємодії дизайну і функціональності особливо важлива роль відводиться системі дверних петель.

Петлі SIKU RB – акуратна система циліндричних петель у виконанні з нержавіючої сталі відразу звертає на себе увагу і стає цінним деталлю загальної картини.