ДВЕРНІ ЦИЛІНДРИ

Циліндри blueCompact
Циліндри keyTec N-tra
Циліндри keyTec RPE/RPS
Системи доступу
КАНТАЛЬ » Дверні циліндри

Циліндри для замків

Механічні циліндри компанії Winkhaus мають багату історію. Вони завжди займали лідируючі позиції, забезпечуючи високий рівень безпеки та зручності використання. Область застосування системи захисту від компанії Winkhaus поширюється від індивідуальних циліндрів для квартирних дверей до систем контролю доступу для великих будівельних об’ектов. Мілліони дверей у всьому світі обладнані замками і циліндрами Winkhaus. Завдяки незмінної політики безпеки, високій якості виготовлення і надійності, продукція марки Winkhaus займає лідируючі позиції на ринку. Сьогодні ми ради запропонувати Вам всю лінійку циліндрів.

Циліндри blueCompact

blueCompact – безпека та зручність насамперед

blueCompact має широкий спектр застосування. Високотехнологічний конструктив системи може бути легко модифікований в залежності від індивідуальних потреб і призначення будівлі.
Електронна система blueCompact забезпечує можливість підбору оптимального розміру для будь-якої товщини дверного полотна. Всі циліндри в системі blueCompact можуть бути виготовлені за індивідуальними розмірами ширини полотна дверей і мають можливість збільшення плечей по 5 мм з кожного боку для двосторонніх і з одного боку для половинчастих циліндрів.

Базовий конструктив електронної системи blueCompact включає:

 • Майстер ключ (активний ключ)
 • Ключ користувача (пасивний ключ) – 4 шт.
 • Перехідник
 • Індивідуальні картки – 2 шт.

Базовий конструктив системи blueCompact може бути розширений до 25 циліндрів і 99 ключів

blueCompact App

За допомогою безкоштовного Додатка blueCompact App забезпечується повний контроль і управління доступом в приміщення в будь-який час. Цей додаток має наочну і просту операційну систему на базі ОС IOS і Android пристроїв і доступно для безкоштовного скачування в App Store та Google Play Store.

Циліндри keyTec N-tra

keyTec X-TRA – передова розробка Winkhaus в області побудови механічних систем захисту і забезпечення контролю доступу в приміщення.

Високотехнологічна система keyTec X-tra призначена як для індивідуального або одиничного використання в окремих дверях, так і для створення дуже великих систем Генерального ключа, який обчислюється тисячами дверей. В даних циліндрах за замовчуванням встановлений захист від висвердлювання і витягування згідно VdS 2156 клас захисту B+.

Профіль ключа

 • Ускладнена геометрія циліндра повністю виключає можливість несанкціонованого копіювання ключа
 • Індивідуальні захищені данні, закодовані в КАРТІ БЕЗПЕКИ

Підтискні штифти

 • До 20-ї пружних блокуючих штифтів, розташованих в чотири ряди по обидва боки циліндра, що багаторазово збільшує безпеку і дає можливість побудови дуже великих майстер систем

Поставляється з картою безпеки, як:

 • Одиничний (ES) або груповий циліндр (HS)
 • Центральний ключ (Z)
 • Генеральний ключ (GHS)

Виготовлення додаткових ключів і додаткових циліндрів можливо тільки на основі НАЯВНОСТІ картки безпеки!

Циліндри keyTec RPE/RPS

keyTec RPE від Winkhaus є інноваційною системою для забезпечення індивідуального захисту невеликих житлових і приватних будинків. Оригінальна конфігурація ключа дозволяє Вам бути впевненим в тому, що тільки уповноважені особи (власники) можуть зробити дублікат ключа. Індивідуальна особливість в конструктиві циліндра досягається наявністю блокуючого елемента (сталевої кульки), що запобігає розтин двері нелегальним дублікатом ключа.

Профіль ключа

 • Парацентричний профіль для підвищення безпеки
  Індивідуальні захищені дані, закодовані в КАРТІ БЕЗПЕКИ

Вертикальні підтискні штифти

 • 5 циліндричних штифтів на кожній стороні циліндра
 • Додатково до 8 беспружинних штифтів розташованих по горизонталі. Дані штифти мають сферичну форму, що покращує захист від декодування

Особливості

 • Захист від копіювання ключа обумовлена ​​наявністю спеціального ребра на ключі, якій взаємодіє з підпружиненою сталевою кулькою, розташованою на вході циліндра, який є ще одним виміром в області безпеки
 • Захист від розсвердлювання в стандарті (штифти із загартованої неіржавіючої сталі), а також від маніпуляційного методу розтину

Системи доступу

Інноваційні розробки в області систем захисту та контролю доступу компанії Winkhaus дозволяють реалізовувати найсучасніші архітектурно-будівельні проекти і вирішувати складні, нестандартні інтер’єрні завдання, поєднуючи передові технології, високу безпеку і зручність в експлуатації.

Оптимальним рішенням в області організації комплексної безпеки, контролю та раціональної експлуатації будівель є система Генеральний Ключ (Master Key) від Winkhaus. Дана система дозволяє організувати внутрішній контроль і управління доступом – так звану ієрархію доступу – в приміщеннях відповідно до заданого шлісс-планом.

Універсальна система захисту і контролю доступу

Для організації комплексного захисту, безпеки і контролю доступу в приміщення, конструктори фірми Winkhaus розробили сучасну систему замкових циліндрів, які працюють в системі «Генеральний Ключ», яка характеризується високою точністю і функціональністю, відповідає найсуворішим вимогам з безпеки (EN 1303: 2005.) І відрізняється довгим терміном експлуатації.
Залежно від необхідного ступеня захисту, система замикання Генеральний Ключ може складатися з декількох десятків, сотень або навіть тисяч замкових циліндрів і бути зручна для застосування як в будівлях з невеликою кількістю користувачів, так і в великих об’єктах громадського користування.

Генеральний ключ не тільки оберігає від проникнення зовні, але дозволяє організувати і контролювати внутрішній доступ. Циліндри, кодовані відповідно організаційній структурі, дають можливість доступу в окремі приміщення тільки уповноваженим особам

У стандарті Генерального ключа є картка безпеки, в якій закодована вся інформація про дану систему. На основі карти можливе виготовлення додаткових циліндрів і їх дублікатів, а також призначених для користувача ключів, яке здійснює тільки фірма Winkhaus і уповноважені дилери компанії.

Приклади використання даної системи:

 1. Для приватного будинку
  Для частного дома
 2. Для громадських будівель
  Для общественных зданий

Всі системи механічного замикання компанії Winkhaus, включаючи циліндри і ключі, виробляються тільки в Німеччині на високотехнологічному виробництві в місті Мюнстер.

 • сучасне технічне рішення
 • високий стандарт безпеки та надійності згідно з європейськими нормами – EN 1303: 2005
 • відповідність російським стандартам якості – ГОСТ 5089-2011, ГОСТ 538-2001
 • захист від підробки ключів не уповноваженими особами
 • захист від розсвердлювання (штифти із загартованої сталі)
 • захист від маніпуляційного методу розтину – в стандарті
 • сучасний дизайн ключів
 • картка безпеки в комплекті
 • вогнестійкість згідно EN 1303
 • 5 років гарантії