СКЛОПАКЕТИ

Енергозберігаючі
З інертним газом
Мультифункціональні
З теплою дистанцією
Безпечне скло
Декоративне скло
КАНТАЛЬ » Склопакети

Погляньте на вікно: що Ви бачите? Цілком вірно – вулицю. А все завдяки склопакету – адже він займає до 80% площі вікна. Саме він чудово пропускає сонячне світло, але при цьому перешкоджає проникненню холоду, забезпечує безпеку і сприяє нормальному мікроклімату і звукоізоляції в приміщенні. Правильний вибір склопакета – запорука якості всієї конструкції. Якщо замовити склопакет грамотно, з його допомогою можна домогтися високого рівня теплоізоляції, шумоізоляції, сонцезахисту і безпеки.

Зазвичай споживач не приділяє належної уваги якості склопакета. Це одна з помилок, адже далеко не кожне вікно, навіть з якісним профілем, але з простим склопакетом, зможе виправдати очікування і вимоги клієнта. Європейські країни вже давно приділяють підвищену увагу енергозбереженню, ця тема актуальна і для України, адже власних енергоресурсів небагато, а ціни на них постійно зростають. Тому встановлення енергозберігаючих та мультифункціональних склопакетів безсумнівно окупить себе в найкоротший строк.

Компанія КАНТАЛЬ встановлює лише високоякісні склопакети всесвітньо відомої компанії Glastroesch.

Енергозберігаючі склопакети

Компанія КАНТАЛЬ встановлює енергозберігаючі склопакети з покриттям Silverstar ENplus. Для порівняння: однокамерний склопакет SILVERSTAR Enplus зберігає на 25% більше тепла порівняно зі звичайним двокамерним склопакетом. При цьому двокамерний склопакет має вагу в 1,5 рази більше, ніж однокамерний, що з часом може привести до провисання і нещільного прилягання стулки до рами, а отже, і до більш значних тепловтрат.

Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus взимку

Орієнтовно, заміна звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям Silverstar ENplus забезпечує економію на опаленні до 35%. Цей склопакет окупиться по витраченим на нього грошам вже в перший рік.

Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus влітку

Пропускання сонячного тепла у стандартного склопакета становить 77%, а у енергозберігаючого – 62%. Завдяки енергозберігаючому склопакету нагрівання повітря в приміщенні буде відбуватися повільніше на 15%.

Довговічність склопакетів SILVERSTAR Enplus

Енергозберігаюче напилення розташоване всередині герметичного склопакета і не може бути пошкоджено, тому термін його служби дорівнює строку служби склопакета.

Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональні склопакети Silverstar Selekt – це склопакети, в яких поєднуються функції захисту від сонця та енергозбереження. Властивості даного напилювання дають можливість підтримувати температурний баланс в приміщенні цілий рік. Тому склопакети Silverstar Selekt забезпечать комфорт незалежно від пори року.

Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt взимку

У холодну пору року мультифункціональні склопакети Silverstar Selekt працюють за тим же принципом, що і енергозберігаючі склопакети Silverstar ENplus – забезпечать економію на опаленні до 35%.

Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt влітку

Дані склопакети забезпечують істотне скорочення витрат на кондиціонування приміщення в спекотну пору року. Звичайний склопакет пропускає 77% сонячного тепла , а мультифункціональний – лише 43%. Це означає, що мультифункціональний склопакета більш ніж на 30% зменшить нагрівання повітря в приміщенні. Як результат, ви зможете заощадити на оплаті електрики для кондиціонера і зменшити рівень його зносу.

Довговічність склопакетів SILVERSTAR Selekt

Захисне напилення знаходиться в середині герметичного склопакета, його вкрай складно пошкодити, тому термін служби покриття дорівнює терміну служби склопакета

Склопакети з інертним газом

Стеклопакеты с инертным газом

Застосування аргону або криптону для заповнення міжскляного простору призводить до підвищення рівня теплоізоляції вікна.

Як це працює:

 • теплопровідність інертного газу набагато нижче, ніж у повітря, тому збільшується коефіцієнт опору теплопередачі склопакета, порівняно зі склопакетом із звичайним повітрям всередині;
 • інертні гази відрізняються щільністю, що перевищує щільність повітря. Через це молекули газу набагато повільніше перемішуються в склопакеті і повільніше передають тепло від одного скла іншому, таким чином, зменшується рівень конвекції і збільшуються енергозберігаючі характеристики склопакета і вікна в цілому.

Склопакети, заповнені інертним газом, мають такі переваги:

 • теплові втрати зменшуються на 40-60%;
 • за своїми теплоутримуючими властивостям склопакет з інертним газом відповідає цегляній стіні з товщиною в 90 см;
 • заповнення інертним газом дозволяє знизити рівень проникаючого з вулиці шуму до 40-50 дБ;

Переваги використання теплої дистанції в склопакетах

Преимущества использования теплой дистанции в стеклопакетах

 • Знижує ймовірність утворення конденсату в крайовій зоні, на внутрішній поверхні склопакета більш ніж на 80%
 • Поверхня скла в крайовій зоні тепліше до 65%
 • Знижує ймовірність утворення цвілі та грибка – вікна не «плачуть»
 • Підвищує теплоізоляційні властивості склопакета й вікна в цілому
 • Знижує витрати на опалення в зимовий період
 • Знижує витрати на електроенергію
 • Знижує тепловтрати
 • Покращує мікроклімат у зоні вікна
 • Покращує естетичний зовнішній вигляд

Як це працює:

Сравнение теплой и традиционной алюминиевой дистанций

емпература внутренней поверхности стекла1. Температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета

На прикладі вікна з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (формула склопакета 4i-12Ar-4-12Ar-4i):
ліворуч: дистанційна рамка з алюмінію – температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета = 7,4°C
праворуч: тепла дистанція – температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета = 11,5°C

Образование конденсата2. Утворення конденсату при критичних температурних перепадах

На прикладі вікна з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (формула склопакета 4i-12Ar-4-12Ar-4i):
ліворуч: дистанційна рамка з алюмінію – утворення конденсату відбувається при температурі зовнішнього повітря -5,4°C
праворуч: тепла дистанційна рамка – утворення при температурі зовнішнього повітря -17,7°C

Рекомендації щодо використання теплої дистанції:

 • Нове будівництво та реконструкція
 • Фасадне і вітринне скління
 • Басейни та приміщення з підвищеною вологістю
 • Тренажерні та спортивні зали
 • Зимові сади, теплиці та оранжереї

Безпечне скло

Безпечне скло все частіше і частіше застосовуються в будівництві, зокрема – в склінні дверей, вікон і порталів з підвищеним ризиком руйнування через механічні навантаження.

До безпечного скла відносять:

 • листове скло з підвищеним рівнем міцності і стійкістю до коливань температури
 • багатошарове скло – архітектурний будівельний триплекс
 • армоване скло

Триплекс

Триплекс

Триплекс – це комбінація стекол, виготовлена шляхом з’єднання по всій поверхні двох або більше прозорих або тонованих шарів скла, між якими розташована кольорова, біла або прозора полімерна плівка. Можливість комбінації декількох варіантів плівок і стекол забезпечує необхідні функціональні та естетичні аспекти, що задовольняють сучасним вимогам архітектури.

Комбінація скла і еластичної прокладки забезпечує триплексу безосколочність – при руйнуванні скла не буде відлітаючих чи відокремлених уламків небезпечних для життя і здоров’я людини. Навіть при значній силі удару внутрішня еластична прокладка триплекса зможе утримати всі шматки розтрісканого скла – вона повністю зберігає свою цілісність, можливі лише розриви в деяких місцях. Якісний триплекс в непошкодженому стані практично неможливо відрізнити від звичайного одношарового або загартованого скла.

Армоване скло

Армированное стеклоАрмоване скло являє собою листове скло з металевою сіткою, яка у разі розбивання запобігає розсипанню осколків. Найчастіше дане скло застосовується в склінні віконних прорізів у будівлях виробничої спрямованості – цехах, підвалах, ліхтарях, шахтах ліфтів та для зовнішнього покриття фасадів.

Загартоване скло

Закаленное стеклоЗагартоване скло – це скло, яке пройшло спеціальну термічну обробку, яка технологічно схожа на процес загартовування металів. Як результат, міцність скла зростає в кілька разів, а в разі руйнування розсипається на дрібні шматочки без небезпечних гострих кутів. Особливістю такого скла є неможливість будь-якої подальшої обробки (свердління, розкрій, полірування кромки) після проходження процесу загартовування.

Декоративне скло

Особливої уваги заслуговують декоративні властивості склопакетів, вони використовуються не лише в якості звичайного світлопрозорого заповнення, а й для оформлення у вигляді вітражів, їх можна тонувати, наносити на них різні зображення з застосуванням піскоструйної техніки, декоративних плівок, прикрашати за допомогою шпроссів, а також декоративних перекладин.

Декоративное стекло