СКЛОПАКЕТИ
Погляньте на вікно: що Ви бачите? Цілком вірно – вулицю. А все завдяки склопакету – адже він займає до 80% площі вікна. Саме він чудово пропускає сонячне світло, але при цьому перешкоджає проникненню холоду, забезпечує безпеку і сприяє нормальному мікроклімату і звукоізоляції в приміщенні. Правильний вибір склопакета – запорука якості всієї конструкції. Якщо замовити склопакет грамотно, з його допомогою можна домогтися високого рівня теплоізоляції, шумоізоляції, сонцезахисту і безпеки.
Зазвичай споживач не приділяє належної уваги якості склопакета. Це одна з помилок, адже далеко не кожне вікно, навіть з якісним профілем, але з простим склопакетом, зможе виправдати очікування і вимоги клієнта. Європейські країни вже давно приділяють підвищену увагу енергозбереженню, ця тема актуальна і для України, адже власних енергоресурсів небагато, а ціни на них постійно зростають. Тому встановлення енергозберігаючих та мультифункціональних склопакетів безсумнівно окупить себе в найкоротший строк.
Компанія КАНТАЛЬ встановлює лише високоякісні склопакети всесвітньо відомої компанії Glastroesch.
Енергозберігаючі склопакети
Компанія КАНТАЛЬ встановлює енергозберігаючі склопакети з покриттям Silverstar ENplus. Для порівняння: однокамерний склопакет SILVERSTAR Enplus зберігає на 25% більше тепла порівняно зі звичайним двокамерним склопакетом. При цьому двокамерний склопакет має вагу в 1,5 рази більше, ніж однокамерний, що з часом може привести до провисання і нещільного прилягання стулки до рами, а отже, і до більш значних тепловтрат.
Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus взимку
Орієнтовно, заміна звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям Silverstar ENplus забезпечує економію на опаленні до 35%. Цей склопакет окупиться по витраченим на нього грошам вже в перший рік.
Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus влітку
Пропускання сонячного тепла у стандартного склопакета становить 77%, а у енергозберігаючого – 62%. Завдяки енергозберігаючому склопакету нагрівання повітря в приміщенні буде відбуватися повільніше на 15%.
Довговічність склопакетів SILVERSTAR Enplus
Енергозберігаюче напилення розташоване всередині герметичного склопакета і не може бути пошкоджено, тому термін його служби дорівнює строку служби склопакета.
Мультифункціональні склопакети
Мультифункціональні склопакети Silverstar Selekt – це склопакети, в яких поєднуються функції захисту від сонця та енергозбереження. Властивості даного напилювання дають можливість підтримувати температурний баланс в приміщенні цілий рік. Тому склопакети Silverstar Selekt забезпечать комфорт незалежно від пори року.
Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt взимку
У холодну пору року мультифункціональні склопакети Silverstar Selekt працюють за тим же принципом, що і енергозберігаючі склопакети Silverstar ENplus – забезпечать економію на опаленні до 35%.
Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt влітку
Дані склопакети забезпечують істотне скорочення витрат на кондиціонування приміщення в спекотну пору року. Звичайний склопакет пропускає 77% сонячного тепла , а мультифункціональний – лише 43%. Це означає, що мультифункціональний склопакета більш ніж на 30% зменшить нагрівання повітря в приміщенні. Як результат, ви зможете заощадити на оплаті електрики для кондиціонера і зменшити рівень його зносу.
Довговічність склопакетів SILVERSTAR Selekt
Захисне напилення знаходиться в середині герметичного склопакета, його вкрай складно пошкодити, тому термін служби покриття дорівнює терміну служби склопакета
Склопакети з інертним газом
Застосування аргону або криптону для заповнення міжскляного простору призводить до підвищення рівня теплоізоляції вікна.
Як це працює:
- теплопровідність інертного газу набагато нижче, ніж у повітря, тому збільшується коефіцієнт опору теплопередачі склопакета, порівняно зі склопакетом із звичайним повітрям всередині;
- інертні гази відрізняються щільністю, що перевищує щільність повітря. Через це молекули газу набагато повільніше перемішуються в склопакеті і повільніше передають тепло від одного скла іншому, таким чином, зменшується рівень конвекції і збільшуються енергозберігаючі характеристики склопакета і вікна в цілому.
Склопакети, заповнені інертним газом, мають такі переваги:
- теплові втрати зменшуються на 40-60%;
- за своїми теплоутримуючими властивостям склопакет з інертним газом відповідає цегляній стіні з товщиною в 90 см;
- заповнення інертним газом дозволяє знизити рівень проникаючого з вулиці шуму до 40-50 дБ;
Переваги використання теплої дистанції в склопакетах
- Знижує ймовірність утворення конденсату в крайовій зоні, на внутрішній поверхні склопакета більш ніж на 80%
- Поверхня скла в крайовій зоні тепліше до 65%
- Знижує ймовірність утворення цвілі та грибка – вікна не «плачуть»
- Підвищує теплоізоляційні властивості склопакета й вікна в цілому
- Знижує витрати на опалення в зимовий період
- Знижує витрати на електроенергію
- Знижує тепловтрати
- Покращує мікроклімат у зоні вікна
- Покращує естетичний зовнішній вигляд
Як це працює:
Сравнение теплой и традиционной алюминиевой дистанций
1. Температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета
На прикладі вікна з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (формула склопакета 4i-12Ar-4-12Ar-4i):
ліворуч: дистанційна рамка з алюмінію – температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета = 7,4°C
праворуч: тепла дистанція – температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета = 11,5°C
2. Утворення конденсату при критичних температурних перепадах
На прикладі вікна з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (формула склопакета 4i-12Ar-4-12Ar-4i):
ліворуч: дистанційна рамка з алюмінію – утворення конденсату відбувається при температурі зовнішнього повітря -5,4°C
праворуч: тепла дистанційна рамка – утворення при температурі зовнішнього повітря -17,7°C
Рекомендації щодо використання теплої дистанції:
- Нове будівництво та реконструкція
- Фасадне і вітринне скління
- Басейни та приміщення з підвищеною вологістю
- Тренажерні та спортивні зали
- Зимові сади, теплиці та оранжереї
Безпечне скло
До безпечного скла відносять:
- листове скло з підвищеним рівнем міцності і стійкістю до коливань температури
- багатошарове скло – архітектурний будівельний триплекс
- армоване скло
Триплекс
Триплекс – це комбінація стекол, виготовлена шляхом з’єднання по всій поверхні двох або більше прозорих або тонованих шарів скла, між якими розташована кольорова, біла або прозора полімерна плівка. Можливість комбінації декількох варіантів плівок і стекол забезпечує необхідні функціональні та естетичні аспекти, що задовольняють сучасним вимогам архітектури.
Комбінація скла і еластичної прокладки забезпечує триплексу безосколочність – при руйнуванні скла не буде відлітаючих чи відокремлених уламків небезпечних для життя і здоров’я людини. Навіть при значній силі удару внутрішня еластична прокладка триплекса зможе утримати всі шматки розтрісканого скла – вона повністю зберігає свою цілісність, можливі лише розриви в деяких місцях. Якісний триплекс в непошкодженому стані практично неможливо відрізнити від звичайного одношарового або загартованого скла.
Армоване скло
Армоване скло являє собою листове скло з металевою сіткою, яка у разі розбивання запобігає розсипанню осколків. Найчастіше дане скло застосовується в склінні віконних прорізів у будівлях виробничої спрямованості – цехах, підвалах, ліхтарях, шахтах ліфтів та для зовнішнього покриття фасадів.
Загартоване скло
Загартоване скло – це скло, яке пройшло спеціальну термічну обробку, яка технологічно схожа на процес загартовування металів. Як результат, міцність скла зростає в кілька разів, а в разі руйнування розсипається на дрібні шматочки без небезпечних гострих кутів. Особливістю такого скла є неможливість будь-якої подальшої обробки (свердління, розкрій, полірування кромки) після проходження процесу загартовування.
Декоративне скло
Особливої уваги заслуговують декоративні властивості склопакетів, вони використовуються не лише в якості звичайного світлопрозорого заповнення, а й для оформлення у вигляді вітражів, їх можна тонувати, наносити на них різні зображення з застосуванням піскоструйної техніки, декоративних плівок, прикрашати за допомогою шпроссів, а також декоративних перекладин.