МОНТАЖ

Монтаж Стандарт
Монтаж з стрічками
Монтаж в зону утеплювача
КАНТАЛЬ » Монтаж

Від якості установки металопластикового вікна залежить його довговічність і ефективність теплоізоляції, а отже – і комфорт усередині приміщення. Навіть якщо вікно виготовлене з найкращих комплектуючих, на новітньому обладнанні, з дотриманням усіх передових технологій, а монтаж проведено халатно і наспіх малокваліфікованими фахівцями, то таке вікно навряд чи порадує власників.

Саме з цієї причини, крім високої якості вікон, важливим пріоритетом компанії Канталь є сучасний і високоякісний монтаж виробів.

Види монтажу

Клієнти компанії Канталь можуть вибрати два варіанти монтажу пластикових вікон: «Монтаж стандарт» або ж «Монтаж зі стрічками» – його ще називають «Теплий монтаж». Ці види монтажу відрізняються використовуваними матеріалами для захисту монтажного шва, а також терміном гарантії, що надається на захист шва від руйнування.

Монтаж Стандарт

Монтаж Стандарт

1 – монтажна піна;
2 – влагоізоляціонная стрічка ущільнювача.

Монтаж «Стандарт» – це базовий вид монтажу, який здійснюється компанією Канталь.

Технологія проведення

Пластикову раму закріплюють до стіни через коробку за допомогою анкерних болтів – вони спеціально призначені для установки подібних конструкцій. Також може використовуватися міцна пластина-анкер. Цей етап робіт по монтажу є вкрай відповідальним, адже відхилення від горизонтальних і вертикальних ліній вимірів не повинна перевищувати 1,5 мм на 1 метр конструкції.

Після того як рама закріплена в отворі, герметизуються шви – вони заповнюються монтажною піною, тип якої залежить від пори року. Процедура також досить важлива і відповідальна, потрібно знати технологію, а також максимально точно дотримуватися правил монтажу. Правильний вибір герметика зводить до мінімуму появу зазорів, тріщин, протягів – необхідно використовувати тільки сертифіковану і високоякісну піну.

Але навіть найякісніша піна втрачає свої тепло- та гідроізоляційні властивості з часом під регулярним впливом прямих сонячних променів. Тому після монтажу слід зробити зовнішню і внутрішню обробку.

Монтаж з стрічками

Монтаж с лентами

1 – монтажна піна;
2 – ПСУС (попередньо стисла ущільнювальна стрічка);
3 – влагоізоляціонная стрічка ущільнювача;
4 – ПСУ (пароізоляційна стрічка ущільнювача).

Цей вид монтажу дозволяє забезпечити більш високу довговічність монтажного шва порівняно з технологією «Стандарт», виключається руйнування шва, поява грибка на укосах, продування холодним повітрям. Як наслідок – металопластикові вікна зберігають внутрішній мікроклімат в приміщенні протягом тривалого періоду часу.

Технологія проведення

На першому етапі, так само як і в процесі монтажу «Стандарт», виріб розміщують на монтажні клини із пластику, закріплюють на дюбель-цвяхи і анкерні пластини.

В процесі цього способу монтажу використовується комплекс матеріалів, що складається з ущільнюючих стрічок та поліуретанової піни – якісного утеплювача. Зовні в стик закріплюють саморозширюється стрічку з еластичного поліуретану. За допомогою стрічки стик буде вкрай надійно захищений від зовнішніх примх погоди. Всередину стику задувають поліуретанову піну, яка по праву вважається одним з кращих сучасних утеплювачів. Усередині стик потрібно захистити пароізоляційній стрічкою, виготовленої з бутилкаучуку або ж з алюмінієвої фольги (все залежить від варіанту обробки укосу). Ці стрічки стануть перешкодою для потрапляння надмірної вологи в стик, яка завжди є в повітрі приміщення.

Із зовнішнього боку, безпосередньо під віконним відливом, потрібно прокласти водозахисну диффузионную стрічку. Її виробляють з поліестерової тканини – матеріал міцно приклеюється до коробки вікна і до стіни.

Паронепроникні і саморозширювальні стрічки відрізняються від штукатурки своїми ізоляційні властивості. Вони оптимально підходять для вимог щодо захисту монтажного шва, їх розробка проводиться з значним запасом по мінімальним вимогам, які пред’являються до матеріалів для формування тришарового монтажного шва.

Монтаж в зону утеплювача

Монтаж в зону утеплителя

Правильний монтаж вікон в зону утеплювача, або як його ще можна назвати внесений монтаж вікон за площину несучої стіни – найпрогресивніший і енергоефективний монтаж вікон, що забезпечує мінімальні втрати тепла через віконні конструкції. При такому типі монтажу, монтаж вікна виконується в кілька етапів. На першому етапі виконується монтаж системи Triotherm + за площину несучої стіни, а потім монтаж самого вікна на стрічку ТРІО ПСУЛ. Правильний монтаж вікон в зону утеплювача відповідає ДСТУ Б В.2.6-79: 2009

«Шви монтажні вузлів примикання віконних блоків до стінних отворів.