ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ВІКНА

КАНТАЛЬ » Енергозберігаючі вікна

Що робить вікно VEKA самим енергозберігаючим?

Вікно Elite

Вікно Elite SL82 пропонує оптимальну базову монтажну ширину, що дозволяє ефективно використовувати енергоефективні вікна, які відповідають сучасним вимогам в області енергозбереження як в нових будівлях, так і в будівлях, що піддаються реновації.

Здатність утримувати тепло утворюється за рахунок особливого інноваційного напилення, нанесеного на внутрішню поверхню скла. Його дія подібно до дзеркала. Стикаючись з «тепловим» випромінюванням, яке виходить від опалювальних приладів, воно протидіє його руху і направляє назад. Випромінюване тепло залишається в приміщенні і необхідність в інтенсивності опалення знижується практично вдвічі. Напилення невидимо для людського ока, але прекрасно пропускає в приміщення видиму частину сонячного спектра.

Енергозберігаючі вікно не тільки утримує тепло, а й сприяє зниженню витрат на опалення. Крім цього, відпадає необхідність купувати потужні обігрівальні прилади, а це теж, в свою чергу, оптимізує витрати.

«Тепла рамка» – це дистанційна пластикова рамка, яка на відміну від традиційної алюмінієвої, має меншу теплопровідність. Тому в місцях зіткнення такої рамки зі склом при значному зниженні температури за вікном не утворюється полій, а, отже, виключається промерзання склопакета. Крім того, на склопакетах з «теплою» рамкою значно знижений ризик випадання конденсату.

Преимущества использования теплой дистанции в стеклопакетах