ВІКНА ДЛЯ КОТЕДЖІВ

КАНТАЛЬ » Вікна для котеджів

Вікно для котеджу

Різноманіття кольорів і відтінків, вікна нестандартної форми, протизламні та енергозберігаючі технології – все це ми пропонуємо для власників заміських будинків і котеджів.

Що робить вікно VEKA найефективнішим для заміського будинку?

Вікно Elite SL82 пропонує оптимальну базову монтажну ширину, що дозволяє ефективно використовувати енергоефективні вікна, які відповідають сучасним вимогам в області енергозбереження як в нових будівлях, так і в будівлях, що піддаються реновації.

Здатність утримувати тепло досягається за рахунок особливого інноваційного напилення, нанесеного на внутрішню поверхню скла. Його дія подібно до дзеркала. Стикаючись з «тепловим» випромінюванням, яке виходить від опалювальних приладів, воно протидіє його руху і направляє назад. Випромінюване тепло залишається в приміщенні і необхідність в інтенсивності опалення знижується практично вдвічі. Таке вікно не тільки утримує тепло, а й сприяє зниженню витрат на опалення. Крім цього, відпадає необхідність купувати потужні обігрівальні прилади, а це теж, в свою чергу, оптимізує витрати

Спеціальна фурнітура забезпечує взломостойкость за рахунок застосування стійких до злому технічних рішень. Немає необхідності встановлювати на вікна решітки, захисні жалюзі, ролокасети та інші захисні елементи.

Шпроси в склопакет – «це декоративні палітурки як елегантного білого кольору,«під цінні породи дерева», так і, взагалі, яскраві кольори».

Кольорові ламіновані профілі, які здатні підкреслити і доповнити найсміливіші дизайнерські задумки. Унікальна технологія нанесення кольорових плівок на профілі дозволяє робити це як з однієї, так і з обох сторін. Це дає Вам можливість комбінувати кольори на свій смак.