РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

Підйомно-розсувна система HST
Похило-зсувний портал PSK
Розсувна розкладна система FS Portal
КАНТАЛЬ » Розсувні вікна та двері

Підйомно-розсувна система HST

Встановлення системи панорамних дверей подарує дому шарм, незабутній інтер’єр і неповторний дизайн. Розсувні панорамні двері, які іноді ще називають підйомно-розсувними, найчастіше використовуються при проектуванні та будівництві приватних будинків і котеджів – це нестандартне рішення в облаштуванні використовують люди, які цінують функціональність, енергоефективність, естетику, індивідуальність і бажання відрізнити свій будинок від масової і однотипної забудови . Ці панорамні конструкції відрізняються привабливим дизайном, ергономікою і високим рівнем герметичності.

Розсувні панорамні двері зможуть закрити проріз шириною до 6 метрів. Кількість стулок може варіюватися від двох до чотирьох, також застосовується поєднання різних кольорів і геометрій. Особлива форма порогу забезпечує справжню герметичність розсувних панорамних дверей, а сучасна фурнітура дозволить з легкістю управляти масивними стулками.

Варіанти відкривання

Похило-зсувний портал PSK

Розсувні системи успішно застосовуються в житлових приміщеннях для скління виходу на терасу, веранду або балкон. Компанія Канталь пропонує своїм клієнтам функціональну та зручну систему – портальну або паралельно-зсувну систему PSK. Ця система дає можливість стулці відкидатися в похиле положення, а також відсуватися убік.

Застосування порталів в приватних будинках дає можливість максимально збільшити межі будинку завдяки візуальному ефекту злиття будинку з навколишнім пейзажем.

Розсувні портали застосовуються і в міських квартирах – використовуються для благоустрою лоджії, при цьому балконний блок демонтується, а його місце займає розсувний портал.

Встановлення розсувних порталів в заміських котеджах, приватних будинках і міських квартирах забезпечить приміщення максимальною кількістю світла і повітря, а також прекрасним зовнішнім виглядом і візуально розширить простір.

Варіанти відкривання

Розсувна розкладна система FS Portal

Розкладні двері стануть оптимальним рішенням для людей , які воліють максимально використовувати дверні прорізи для більшої свободи пересування. Широкі дверні отвори забезпечують відчуття простору. Система розсувних розкладних дверей поєднує в собі конструкційну різноманітність і найвищий рівень функціональності, завдяки чому, приміщення візуально збільшується, а площа стає більш ефективно використовуваною. Ця система ідеально підійде не тільки для скління терас і балконів, а й для облаштування відкритих майданчиків ресторанів і вуличних кафе.

Варіанти відкривання