ВІКНА

КАНТАЛЬ » Вікна ПВХ

Індивідуальне рішення, яке потрібно саме Вам – ось головний принцип роботи компанії Канталь. Вас цікавлять вікна в котедж або приватний будинок, а може необхідно встановити перегородки в офісі або засклити квартиру та балкон – асортимент і досвід нашої компанії вирішують всі ці завдання.

Ми пропонуємо:

  • правильне співвідношення ціни і якості
  • детальні індивідуальні консультації
  • увагу до всіх побажань і швидке реагування на зауваження Замовника
  • сучасні технології та контроль якості на виробництві
  • доставку вікон і дверей в чітко встановлені терміни
  • професійний монтаж
  • гарантійне та післягарантійне обслуговування

Хочете купити вікна і двері задешево, та абсолютно все одно якої якості профіль, фурнітура і склопакет будуть застосовані при виготовленні вікна? Тоді, на жаль, ми нічим Вам не допоможемо. Наша мета – запропонувати Замовнику металопластикові вікна та двері стабільно високої якості. А це можливо, використовуючи у виробництві комплектуючі відомих і надійних європейських брендів.

Вікно Termo SL70

Вікна серії «TERMO SL70» – на сьогоднішній день  це найбільш споживаний продукт з усієї лінійки вікон Канталь. Вікна TERMO зроблені з профільної системи VEKA Softline 70 і володіють усіма необхідними характеристиками, такими як енергозбереження, шумоізоляція та протизламність.   5-ти камерний профіль з монтажною шириною 70мм та замкнутим армуванням, товщиною 1,5 мм або 2 мм, забезпечує опір теплопередачі 0,83 м2с / Вт. А якщо додати двокамерний енергозберігаючий склопакет 40мм з інертним газом, то в результаті ми отримаємо вікно з показником  R  до 1 м2с /Вт.

Вікна та балконні двері для квартир, офісні та вхідні двері, ламіновані та протизламні вікна для котеджів і приватних будинків, вікна нестандартної форми (аркові, круглі, трапецівидні, трикутні) – ось той невеликий перелік конструкцій, які виготовляються на базі вікна TERMO.

Кількість камер5
Монтажна ширина, мм70
Опір теплопередачі (із встановленим армуваннням)0,83 м2С/Вт
Кількість контурів ущільнення2
Можливі кольори основибілий, темно-коричневий, темно-сірий, карамельний,
Матеріал ущільненьАРТК, силікон
Колір ущільненьчорний, сірий, карамельный
Товщина склопакету, ммдо 40
Європейські сертифікатиRAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001:2000
Використовується в продуктіTERMO SL70
TERMO bonding SL70

Вікно Elite SL82

Вікна серії «ELIT SL82» – це вікна преміум класу. Чудові теплофізичні показники з R > 1 м2с / Вт досягаються, завдяки семикамерному профілю VEKA Softline 82 (82 мм товщина профілю), армованому замкнутою сталлю 1,5 мм, 2 мм або 3 мм, та  енергоефективному склопакету товщиною 44мм або 48мм. Вікна ELIT не мають конкурентів при склінні будинків з низьким енергоспоживанням, а також  пасивних будинків.

Панорамні вікна, вікна з великими стулками, підйомно-розсувні двері і інші сучасні конструкції, які останнім часом дуже популярні в архітектурі, легко можна реалізувати на базі вікна ELIT.

Але вікна преміум сегменту – це не тільки теплозбереження та безпека, а й стиль. Вікна з ультрасучасним покриттям  SPECTRAL не залишать байдужими людей з високими вимогами до естетичного вигляду свого житла.

Підвищені характеристики з енергозаощливості та безпеки, в поєднанні з функціональністю та неперевершеним зовнішнім виглядом – все це Ви знайдете в вікнах ELIT SL82.

Кількість камер7
Монтажна ширина, мм82
Опір теплопередачі (із встановленим армуваннням)1,0м2С/Вт
Кількість контурів ущільнення3
Можливі кольори основибілий,темно-коричневий, темно-сірий, карамельний
Матеріал ущільненьАРТК, силікон
Колір ущільненьчорний, сірий, карамельний
Товщина склопакету, ммдо 44
Європейські сертифікатиRAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001:2000
Використовується в продуктіELITE SL82, ELITE bonding SL82, PASSIVE SL82, PASSIVE bonding SL82