КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ ВІКОН

Підвіконня
Відливи та козирки
Москітні сітки
КАНТАЛЬ » Комплектуючі для вікон

Підвіконня для пластикових вікон

Підвіконня являє собою елемент віконної системи, що перешкоджає проникненню холоду з вулиці, а також сприяє збереженню тепла в приміщенні. Завдяки йому, конвекційні потоки нагрітого повітря піднімаються наверх, зростає товщина теплого повітряного прошарку біля вікна, а також прилеглої ділянки стіни.

Властивості підвіконь подібні властивостями віконних ПВХ-профілів – вироби не гниють, не розкладаються, володіють стійкістю до дії сонячного світла, а також характеризуються водонепроникністю. Їх багатокамерна конструкція забезпечує достатню міцність, жорсткість, чудові теплоізоляційні властивості, вони вогнестійкі й довговічні.

Компанія КАНТАЛЬ пропонує придбати підвіконня самих різних розмірів і кольорів від таких відомих виробників в Німеччині та Україні, як Danke, Werzalit, Елізіум.

Відливи для вікон

Водовідливи та козирки є зовнішніми елементами пластикового вікна, які забезпечують віконному прорізу завершеність зовнішнього вигляду, а також необхідну функціональність – захищають монтажні з’єднання від впливу дощу, снігу та криги.

Водовідливи

Віконний водовідлив – це зовнішнє підвіконня, яке відводить воду від вікна, а також забезпечує захист монтажних швів від намокання. Водовідлив є обов’язковою частиною будь-якого пластикового вікна, він встановлюється в процесі монтажу віконної конструкції. До нього пред’являються підвищені вимоги по міцності, так як він потрапляє під вплив погодних умов – снігу, дощу, граду, перепаду температури і рівня вологості. В асортименті компанії КАНТАЛЬ наявні кілька видів водовідливів: алюмінієві, а також водовідливи з оцинкованої сталі.

Оцинкований водовідлив

Якісний оцинкований водовідлив являє собою сталевий лист, на який наноситься цинкове, а також антикорозійне покриття, грунтовка, полімерне покриття, захисний лак. Як полімерне покриття застосовується високотехнологічний поліестер, який стійкий до механічних і температурних впливів, відрізняється високою пластичністю, а також стійкістю до вигоряння. Хімічна формула фарби з основою з поліестеру забезпечує захист від потускніння, появи тріщин і сколів. Як правило, водовідливи виробляються білого кольору, але, за бажанням замовника, їх колірна гамма і відтінки можуть бути будь-якими.

Алюмінієвий водовідлив

Більш дорогі варіанти водовідливів виробляють з алюмінію – вони виготовляються промисловим методом з металевого листа товщиною від одного міліметра з подальшим знежиренням і випалюванням. Для додання алюмінієвому водовідливу додаткового захисту і твердості використовується полімерна фарба, а також лак з синтетичних смол. Найбільш часто подібні відливи виробляються в білих, сірих та коричневих кольорах.

Козирки

Козирки застосовуються для захисту монтажних стиків від вологи, а також оберігають балкон від падіння бурульок та інших предметів (падаючого сміття з верхніх поверхів, недопалків). Найбільш часто козирки монтуються над лоджіями і балконами, але вкрай бажано встановлювати їх також і над вікнами з металопластику. Козирки виробляються з таких же матеріалів, як і водовідливи. Компанія КАНТАЛЬ пропонує козирки з оцинкованої сталі, або з полімерним покриттям.

Москітні сітки

Основне призначення москітних сіток – це захист від комах, за умови збереження нормальної циркуляції повітря в приміщенні. Більш того, вони є фільтром, який створює перешкоду для проникнення всередину кімнати пуху, пилу і листя. Москітні сітки, розроблені за сучасними технологіями, поєднують в собі ефективність разом з простотою в експлуатації. Їх явна відмінність – чудове світлопропускання, а також стійкість до перепадів температури – це забезпечується використанням матеріалів, стійких до агресивних впливів навколишнього середовища.

Компанія КАНТАЛЬ пропонує москітні сітки на вікна та двері, які стануть надійною перешкодою від настирливих комах, пилу, а також пуху дерев в період їх цвітіння.

Віконна москітна сітка

Найпоширенішим видом москітної сітки є москітна сітка на основі каркаса. Вона закріплюється в проріз з зовнішньої сторони вікна, завдяки використанню чотирьох Z-подібних металевих кріплень. Каркасна москітна сітка підійде для більшості вікон, вона не займе багато місця, і досить легко встановлюється і знімається, при необхідності її можна легко вимити.

Каркасні москітні сітки виробляють з екструдованого алюмінієвого профілю, з’єднаного за допомогою пластикових куточків. Каркас москітної сітки виготовляється в двох кольорах – для стандартних вікон – це, як правило, білий колір, а для ламінованих – коричневий.

Дверна москітна сітка

Найчастіше москітні двері встановлюються на балконні двері, але іноді можуть монтуватися на портал або вхідні двері. Виробляється дверна москітна сітка з посиленого профілю з алюмінію з перерізом 52 на 20 мм, який зістиковується під розпил в 45 градусів з застосуванням алюмінієвого куточка. Такий посилений профіль дозволяє забезпечити міцність конструкції, якщо двері великого розміру. Ця конструкція закріплюється на спеціальні петлі, що володіють пружинними доводчиками – вони миттєво закриють двері, а магнітні фіксатори, які розташовані по одній з висот готової москітної двері, забезпечать гарний притиск.