ЛАМІНОВАНІ ВІКНА

КАНТАЛЬ » Ламіновані вікна

Більшість клієнтів, які обирають віконні конструкції, слідують стереотипам та купують консервативні пластикові вікна білого кольору, але є й інший варіант – підкреслити власну індивідуальність і відчуття стилю – це можна зробити, встановивши кольорові пластикові вікна від компанії КАНТАЛЬ. Застосування кольорових вікон та дверей відкриває абсолютно нові можливості. Різноманітність декорів та кольорів дає можливість знайти індивідуальні рішення для будь-якого інтер’єру. Вибір найбільш відповідного кольору дасть можливість відшукати оптимальне рішення для будинку, що належить до будь-якого стилю, напрямку чи архітектурної епохи.

Стандартні кольори ламінації

антрацит

Антрацит

горіх

Горіх

дуб золотий

Дуб золотий

монтана

Дуб болотний

Нестандартні кольори ламінації

Ламінування являє собою процес наклеювання особливим способом декоративної плівки на поверхню пластикового профілю. Компанія КАНТАЛЬ пропонує асортимент із понад сорока різних ламінаційних плівок, які можуть бути як однотонними, так і імітувати фактуру та колір натуральної деревини. Плівку для ламінування наклеюють не тільки на білий профіль, але й на забарвлений в масі, при виготовленні якого застосовувалися спеціальні пігменти.

Кольорові профілі не просто красиві – вони дуже стабільні і не втрачають свій колір протягом довгих років. При виробництві ламінованих профілів здійснюється суворий контроль за якістю, який забезпечує гарантію високої атмосферної стійкості, а також збереження кольору в умовах інтенсивного ультрафіолетового випромінювання. Ламінований профіль стійкий до різких коливань температури, довговічний, стійкий до перепадів рівня вологості, що чудово підходить для кліматичних зон України.