ВІКНА BONDING

КАНТАЛЬ » Вікна bonding

Вікна bonding. По-іншому їх ще називають вікна з вклеєними склопакетами. Так навіщо у вікна вклеювати склопакет? Зараз в архітектурі з’явився новий тренд – вікна великих розмірів або панорамні вікна. Але велике вікно має велику стулку, тобто велику частину, що відкривається. Унікальна технологія дозволяє вклеювати склопакет в стулку і завдяки цьому підвищує механічні характеристики вікна. Склеєні спеціальним герметиком SIKA (Швейцарія) склопакет і профіль стабілізують вікно, що дозволяє робити його великих розмірів. Ця технологія прийшла з автомобілебудування – лобове скло приклеюється до кузова автомобіля, тим самим надаючи йому жорсткість. Міцне склеювання склопакета і профілю знижує ризик просідання (затирання) стулки, тому що навантаження розподіляється по всьому периметру, а також  покращує теплофізичні та шумоізоляційні властивості вікна. Компанія Канталь, єдина в Україні, має спеціальне обладнання для виготовлення вікна з вклеєним склопакетом.

Ще тепліше з вікнами bonding

Більше світла з вікнами bonding

Вікна з вклеєним склопакетом безперечно зберігають тепло в будинку краще, ніж стандартні вікна. Чому? На сьогоднішній день, склопакети мають більш високі показники з енергозбереження в порівнянні з віконним профілем. Чим більша площа скла і, відповідно, менше перегородок з пластикового профілю, тим більш енергоефективним буде Ваше вікно. І тому, необхідно робити вікна, в яких буде якомога менше частин. Але тоді збільшується розмір стулок, які з часом можуть погано працювати. Цю проблему вирішує вклейка склопакета в стулку. Вікна з вклеєними склопакетами, виготовлені за технологією bonding, працюють без провисання і затирання. Вікна bonding з великими стулками мають найкращі енергозберігаючі характеристики.

Більше світла з вікнами bonding

Більше світла з вікнами bonding

Одне з головних завдань вікна – впускати сонячне світло. І за цим параметром вікна з вклеєними склопакетами вигідно відрізняються від вікон, поділених  стійкою (імпостом). Вікна з вклеєним пакетом мають велику площу скла, в них немає перегородок, які перешкоджають попаданню природного світла. Завдяки застосуванню технології вклейки склопакета bonding, з’явилася унікальна можливість виготовляти вікна з максимально широкими стулками – до 1500 мм. Панорамні вікна зараз дуже популярні і затребувані в сучасному проектуванні і будівництві.

На що впливає світлопропускання вікна? І чому це важливо? У дизайні інтер’єру головну роль відіграють не меблі , та не  колір стін, а саме освітлення. Світле приміщення сприймається більш просторим і життєрадісним, ніж затемнене. Сонячне світло позитивно впливає на самопочуття і настрій. Добре освітлене приміщення сприяє бадьорому тонусу, високій працездатності та гарному настрою.

Ще безпечніше з вікнами bonding

Більшість компаній при виготовленні вікон користуються стандартним методом установки склопакета в стулку вікна – розклиненням  пластинами. Склопакет надає стулці міцність і жорсткість. Але ця міцність, через установки склопакета за допомогою розпірних підкладок, призводить до того, що сила тиску зосереджується в місцях підкладок і переходить через них на склопакет. Вікна з вклеєними склопакетами не мають таких проблем. Значення пікових навантажень на склопакет знижуються на 70%, тому що сила тиску розподіляються рівномірно по всьому периметру вклеювання. Таким чином, істотно мінімізується ризик деформації стулки вікна при експлуатації і знижується можливість руйнування склопакета під час скління, транспортування та монтажу.

Крім того, завдяки склеюванню пакета і профілю по всьому периметру, істотно підвищується зламостійкість вікна – склопакет практично неможливо видавити зі стулки. Вклейка склопакета є обов’язковою умовою при виготовленні протизламних вікон RC2.

Ще тихіше з вікнами bonding

Вікна з вклеєним склопакетом мають більш підвищену звукоізоляцію. Клей, нанесений по всьому периметру між склопакетом і профілем стулки, виконує функцію поглинача звуку. А в звичайному вікні, де склопакет розклинюється пластинами, залишається простір, через який шум без перешкоди потрапляє в приміщення.