Шпроси та декоративні перекладини

Фото - Шпроси

Шпроси

Роль, відведену в будь-якому будинку вікнам, переоцінити не просто важко, а неможливо. Якісне вікно здатне не тільки запобігти проникненню вуличного шуму і холоду в приміщення, але й гарантовано зробить його затишнішим і привнесе елемент дизайну. Останню функцію виконують безліч різних аксесуарів та декорів, кажучи про які не можна обійти увагою шпроси і декоративні перекладини, адже саме цей віконний декор зможе зробити як інтер'єр, так і екстер'єр неповторними.

Фото - ШпросиШпросами називають декоративні панелі, які встановлюються у внутрішній частині віконного склопакета. Ширина стандартних шпросів варіюється від 8мм до 26мм. Як правило, шпроси пропонуються у трьох класичних кольорах - білий, золотий, коричневий. Крім стандартних кольорових пропозицій, шпроси можна пофарбувати або заламінувати в понад 30 кольорів залежно від індивідуальних побажань клієнта.

Шпроси вдало впишуться в загальний дизайн будь-якого вікна. Передбачено також їх з'єднання під різними кутами, можливе створення геометричних фігур різної складності. Шпроси допускають вигин під заданим радіусом, або дооформлення спеціальним декором. Вони не зіпсують зовнішній вигляд вікон, навіть невеликих розмірів. Зі шпросами, вигляд вашого вікна, здобуде витонченість і елегантність.

Фото - Шпроси

Фото - Шпроси Фото - Шпроси Фото - Шпроси


Декоративні перекладини

Фото - Декоративні перекладини

Серед фахівців, декоративні перекладини також називають фальш-переплетінням або ж венеціанськими шпросами. Зовні вони представляють собою декоративні накладні профілі, виготовлені у вигляді планок з трапецієвидним перерізом. Ширина класичних декоративних перекладин становить від 25мм до 40 мм, а колір можна вибрати на будь-який смак, але, як правило, вікно набуває гармонійний вигляд, якщо перекладини підібрані в його тон.

Фото - Декоративні перекладини Фото - Декоративні перекладини

Спосіб установки декоративних перекладин досить простий - їх наклеюють на поверхню склопакета. Правильно розміщені перекладини забезпечують ефект переплетіння - ця їх властивість особливо затребувана в ході реставраційних робіт історичних будівель для збереження необхідного стилю та колориту.

Фото - Декоративні перекладини Фото - Декоративні перекладини Фото - Декоративні перекладини

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4