ВІКНА

КАНТАЛЬ » Вікна ПВХ

У виробництві металопластикових конструкцій, компанія КАНТАЛЬ використовує найсучасніші системи віконних і дверних профілів німецького концерну VEKA AG. На виробництвах компанії VEKA AG використовується тільки високоякісна добірна сировина, найсучасніші технології, а також новітні системи управління та контролю якості, що допомагає нам виготовляти якісні вікна будь-якої складності.

Компанія КАНТАЛЬ використовує максимально широкий асортимент профільних систем.

Вікно Classic EL58

Вікна «CLASSIC EL58» – створені на базі класичної трикамерної системи Euroline німецького концерну VEKA AG.
Суворий контроль якості комплектуючих і збіраннявікон «CLASSIC EL58» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Стабільна трикамерна система монтажною шириною 58 мм з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 0,65 м2с/ВТ.

Стриманий класичний дизайн без надмірностей.

Вікна та двері «CLASSIC EL58» надійно захищають будинок від холоду, вітру, негоди, непроханих гостей. Вони безпечні та енергоефективні, надійні та довговічні.

Кількість камер3
Монтажна ширина, мм58
Опір теплопередачі (із встановленим армуваннням)0,65 м2С/Вт
Кількість контурів ущільнення2
Можливі кольори основибілий
Матеріал ущільненьАРТК, силікон
Колір ущільненьчорний
Товщина склопакету, ммдо 32
Європейські сертифікатиRAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001:2000
Використовується в продуктіCLASSIC EL58

Вікно Termo SL70

Вікно OptimaВ основі віконної серії «TERMO SL70» – випробувана часом система віконних і дверних профілів VEKA AG серія Softline. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «TERMO SL70» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Стабільна багатокамерна система з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 0,83 м2с / Вт.
П’ять повітряних камер, монтажна ширина рами і стулки 70мм – відповідають всім вимогам сучасного віконного ринку, оскільки володіють покращеними шумозахисними якостями і підвищеною теплоізоляцією.

Класичний дизайн зовнішнього контуру, круглі штапики, чудовий зовнішній вигляд – відповідають всім естетичним вимогам сучасного ринку.

Вікна та двері «TERMO SL70» надійно захищають будинок від холоду, вітру, негоди, непроханих гостей. Вони сучасні і стильні, безпечні та енергоефективні, надійні та довговічні.

Кількість камер5
Монтажна ширина, мм70
Опір теплопередачі (із встановленим армуваннням)0,83 м2С/Вт
Кількість контурів ущільнення2
Можливі кольори основибілий, темно-коричневий, темно-сірий, карамельний,
Матеріал ущільненьАРТК, силікон
Колір ущільненьчорний, сірий, карамельный
Товщина склопакету, ммдо 40
Європейські сертифікатиRAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001:2000
Використовується в продуктіTERMO SL70
TERMO bonding SL70

Вікно Elite SL82

Вікно EliteПродукт «ELITE SL82» створений на базі профільної системи німецького концерну VEKA AG – Softline 82. Суворий контроль якості комплектуючих і збірки вікон «ELITE SL82» на всіх етапах виробництва гарантує, при умовах правильної експлуатації, тривалий термін служби вікна при мінімальному догляді.

Першокласний семикамерний профіль з встановленим армуванням забезпечує опір теплопередачі 1,06 м2с / Вт. «ELITE SL82» має збільшену монтажну ширину – 82 мм, замість традиційних 58 мм або 70мм. Холоду необхідно проробити більш тривалий «шлях» у приміщення – це дозволяє встановлювати вікна «ELITE SL82» в найхолодніших кліматичних зонах.

Вишуканий дизайн зовнішнього контуру і ущільнення елегантного чорного кольору роблять вікна «ELITE SL82» універсальними, як для установки в новобудовах, так і для реконструкції будинків старого фонду.

Вікна та двері «ELITE SL82» відкривають всі грані комфорту і дарують його нове відчуття. Вони чудово захищають будинок від холоду, вітру, негоди, непроханих гостей. Вони стильні й розкішні, безпечні та енергоефективні, надійні та довговічні – кожен знайде в них свою родзинку.

Кількість камер7
Монтажна ширина, мм82
Опір теплопередачі (із встановленим армуваннням)1,0м2С/Вт
Кількість контурів ущільнення3
Можливі кольори основибілий,темно-коричневий, темно-сірий, карамельний
Матеріал ущільненьАРТК, силікон
Колір ущільненьчорний, сірий, карамельний
Товщина склопакету, ммдо 44
Європейські сертифікатиRAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001:2000
Використовується в продуктіELITE SL82, ELITE bonding SL82, PASSIVE SL82, PASSIVE bonding SL82