Статті

Зараз в Києві досить великий вибір фірм пропонуючих металопластикові вікна. В основному всі вони виготовляють вікна за імпортною технологією з імпортних матеріалів. Виробник запропонує Вам демонтаж старих вікон, установку нових, обробку відкосів різними способами. Крім того існують різні додаткові аксесуари для нового вікна; підвіконня, водовідливи, захисні та сонцезахисні жалюзі, москітні сітки.

Такий стандартний набір послуг та аксесуарів найбільш затребуваний та популярний у багатьох замовників вікон. Термін виготовлення вікна в таких компаніях мінімальний (від 4 днів до 4 тижнів в залежності від сезонності). В серйозні фірми завжди можете звернутися з приводу гарантійного та після гарантійного ремонту та обслуговування, вам ніколи не відмовлять.

Покупцеві, який вперше стикається з вибором металопластикових вікон, дуже складно вибрати найбільш прийнятний для нього варіант з усієї безлічі фірм.
Тому радимо Вам звернути увагу на нижче описані моменти при спілкуванні з менеджером по телефону до того як їхати в офіс:

  1. Бажання чи не бажання менеджера надати Вам вичерпну інформацію по будь-якомутпитанню. У тому числі, готовність надати ліцензії та сертифікати, що підтверджують право виробляти, продавати і так само встановлювати металопластикові вікна.
  2. Досвідчений менеджер не стане переконувати покупця в необхідності придбання найдорожчого товару. Він разом з Вами вибере найбільш підходящий варіант металопластикового вікна з найменшою ціною.
  3. Вартість металопластикових вікон одного та того ж розміру може сильно відрізнятися. Крім площі самого вікна, на його вартість впливають такі фактори як кількість стулок, що в вікні (чим більше "глухих» - не відкриваючихся частин у виробі, тим воно дешевше), колір ПВХ профілю, вид склопакета (одно або двох камерний) його товщина та тип скла (імпортне або вітчизняне, тоноване, енергозберігаюче) і характеристики профілю. Крім того, існує безліч пристосувань для різних типів відкривання стулок, які зазвичай йдуть на додаток до основної комплектації вікна (мікро провітрювання, позиційне або щілинне відкривання, запобіжник помилкового повороту ручки, ручка з фіксатором на двері і т.д.).
  4. У поняття доставки, демонтажу і встановлення вікна різні фірми вкладають різний зміст та по-різному визначають обсяг необхідних робіт. Відповідно при одній і тій же вартості замовлення кількість послуг може змінюватися на різних віконних фірмах. Щоб не потрапити в халепу, при замовленні вікон обов'язково уточнюйте чи входить вартість доставки (безпосередньо на місце монтажу) і монтажу в озвучену Вам вартість замовлення.
  5. Договір, це обов'язкова умова при оплаті Вашого замовлення. І не забудьте після утановки вікон оформити гарантійні зобов'язання фірми. Як правило це здійснюється після остаточної оплати замовлення.

При монтажі вікна необхідно враховувати час роботи монтажника. Час встановлення одного звичайного вікна становить від 1 до 3 годин залежно від типу будинку. У зимовий час необхідно поцікавитися, при якій вуличній температурі можливий монтаж; справа в тому, що при низьких температурах, нижче-15С, монтажна піна не розширюється так, як це необхідно. А отже залишається велика ймовірність того що при задуванні вікна залишаться щілини.

Важливо також дізнатися, здійснюється чи ні гідроізоляція монтажного шва, так як монтажна піна руйнується під дією сонячних променів та вологи і повинна бути ізольована від цих згубних факторів. Для цього після заливки шва монтажною піною необхідно захистити його з боку вулиці. У цих цілях найчастіше використовується спеціальні герметики або нащільники.

І не забудьте запитати у менеджера, хто буде виносити старі вікна, які залишаться після демонтажу.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4