Статті

Трикутні і трапецієвидні вікна

При проектуванні та будівництві котеджів, заміських будинків і архітектори, і замовники прагнуть підкреслити індивідуальність свого творіння, в тому числі застосуванням різних нестандартних пластикових вікон. Як правило, в хід йдуть арочні, круглі, трикутні та трапецієподібні пластикові вікна.

Нестандартні вікна виглядають дуже оригінально і естетично, але виготовлення нестандартних пластикових вікон - це процес не тільки трудомісткий, але і дорогий. Так як для розробки такого вікна потрібно більше часу і роботи, то і ціна на них дещо вища.

В деяких випадках, при збереженні зовнішньої геометрії вікна можна надати йому внутрішню індивідуальність шляхом встановлення похилих або гнутих імпостов і нестандартних стулок. Такі вікна також можна вважати унікальними.

Арочні та круглі вікна

У всі часи найкрасивішим і вишуканим архітектурним творінням майстрів унікальний і неповторний вигляд надавали арочні вікна. І в наші дні різні види арочних вікон ми часто бачимо на фасадах сталінських будинків на центральних вулицях міста, на старовинних будівлях і майже на всіх котеджах тому, що арочні вікна стали невід'ємним атрибутом сучасного дизайну. Арочні вікна дозволять підкреслити індивідуальний архітектурний стиль

Арочні вікна можуть бути як глухими, так і відкриваються з різними кутами та радіусами і можуть бути виконані у відповідності з будь-якими ексклюзивними проектами та елементами художнього дизайну.

Арочні вікна виглядають дуже красиво та естетично, але Ви повинні бути готові до того, що арочні пластикові вікна дорожче звичайних через більшу трудомісткості виготовлення та будуть виготовлятися дещо довше, ніж стандартні.

Можливо також виготовлення круглих пластикових вікон
Як правило, їх роблять глухими, але кругле вікно можна зробити і зі стулкою, необхідною умовою в даному випадку є установка вертикального або горизонтального імпоста, на якому встановлюють петлі.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4