Статті

Особливості вікон Veka

Однією з головних функцій сучасного вікна є захист приміщення від негативних впливів зовнішнього середовища, в тому числі і температурних. Вибір пластику як конструкційного матеріалу для виготовлення віконних і фасадних конструкцій був багато в чому обумовлений його чудовими теплоізоляційними характеристиками. І хоча за основними теплотехнічними показниками ПВХ поступається дереву, пластичність цього матеріалу і легкість його обробки дозволяє виготовляти з нього елементи з високими енергозберігаючими показниками. А довговічність ПВХ і відсутність необхідності будь-якого складного догляду забезпечили пластику цілий ряд вагомих конкурентних переваг в порівнянні з дерев'яними .

Якщо говорити про таке завдання, як створення максимально теплого вікна, то його рішення має на увазі декілька напрямків. Перше - це поліпшення теплотехніки вікна за рахунок змін профільного конструктиву, друге - використання енергозберігаючих склопакетів, і третє - це кваліфікований професійний монтаж. VEKA, як розробник і виробник віконних і дверних систем з пластику, логічним чином може впливати на перший з перерахованих вище аспектів. Яким же чином це робиться ?

Від 58 до 70

Традиційно на ринку України домінували віконні профілі з монтажною шириною 58 - 60 мм. Їх пропонували всі виробники - німецькі, російські, турецькі та китайські. Стандартне значення монтажної ширини в 58 мм з'явилося на світ не в результаті умоглядних розрахунків, а як найбільш рентабельне рішення проблеми конструкції профілю, насамперед рами. Разом з тим постійне посилення вимог до енергозбереження змусило розробників профільних систем йти по шляху збільшення монтажної ширини. Однією з перших таку систему розробила німецька VEKA, представивши на будівельному ринку серію профілів TOPLINE. У 2003 році VEKA випустила ще одну 70-мм профільну систему класичного дизайну - SOFTLINE.

Від 3 камер до 5

Другим параметром, на який можуть впливати виробники профілю, є кількість камер в рамі і стулці. Системи шириною 58 мм мали три камери. Їх кількість обумовлена тими функціями, які ці камери виконують. Перша камера забезпечує температурну компенсацію і організацію дренажу внутрішньопрофільного простору. Саме вона приймає на себе «перший удар» температури зовнішнього повітря. Друга, або центральна камера, служить для розміщення армуючого підсилювача. І, нарешті, третя камера призначена для закріплення елементів фурнітури. Таким чином, технологічно трьох камер цілком достатньо. Але збільшення ширини профілю дозволяє розмістити всередині профілю додаткові перегородки, що дозволяє збільшити не просто число камер, а й оптимізувати теплові потоки усередині профілю і, в кінцевому підсумку, знизити тепловтрати готової конструкції. Згадана вище система VEKA TOPLINE мала 4 камери, а SOFTLINE - вже п'ять.

Рішення проблеми крайових зон

У нових системах VEKA змінено такий істотний параметр, як глибина установки склопакета. Цей параметр визначає, наскільки глибоко склопакет «заходить» всередину стулки. У профілях шириною 70 мм цей показник, як правило, дорівнює 18 мм. В системах VEKA з підвищеними енергозберігаючими характеристиками TOPLINE і SOFTLINE глибина установки склопакета складає 21 мм. Несуттєві, на перший погляд, три міліметри можуть виявитися вирішальними, якщо вікна встановлюються в умовах континентального клімату з сильними температурними коливаннями і підвищеним вітровим навантаженням. Справа в тому, що саме дистанційна рамка в склопакеті є одним з найбільш істотних провідників холоду. І її переміщення в більш теплу зону істотно знижує ризик зниження температури крайових зон склопакета.

42 замість 32

Як вже говорилося вище, виробники профільних систем можуть впливати на теплозберігаючі властивості готових пластикових вікон тільки в тій мірі, в якій ці властивості пов'язані з конструктивним рішенням профілів. Інженерам VEKA вдалося змінити ще одну деталь, що має безпосередній вплив на теплотехніку вікна. Особливістю 70-мм систем VEKA TOPLINE і SOFTLINE є розширення фальцевої зони в стандартних рамах і стулках, що робить можливим установку в них склопакетів шириною до 42 мм (в 58 мм-системи максимальна ширина склопакета не перевищує 32 мм)

Зрозуміло, що всі вищевказані аспекти є лише однією, нехай і дуже важливою частиною всього того, що повинно бути зроблено для створення дійсно теплого і надійного вікна. Інженерний досвід VEKA дозволив створити такий конструктив, який суттєво полегшує життя виробнику вікон і будівельнику. А кінцевому споживачеві - гарантує надійний і якісний виріб.

Як купити вікно

Зателефонуйте за нашими телефонами і наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Після запису на замір у встановлені терміни до Вас приїжджає наш фахівець. Спеціаліст з'ясовує бажану конфігурацію вікна (двостулкові, тристулкове і т.д.). Визначаються варіанти відкриття стулок, зовнішнє та внутрішнє оздоблення, варіанти склопакетів і колір виробу.

Далі необхідно буде укласти договір, в якому обумовлюються всі умови. Після укладення договору ви оплачуєте замовлення. Можливі різні варіанти оплати через готівковий і безготівковий розрахунок.

Протягом 3-5 робочих днів, замовлена вами продукція буде виготовлена. Кваліфіковані монтажники проведуть монтаж.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4