Статті

Світ віконних систем - це світ дивовижного різноманіття. Вибираючи вікно, замовник зіштовхується з безліччю торгових марок, великою кількістю імен і назв. Яку систему вибрати? Якими критеріями при цьому виборі керуватися? На що звертати особливу увагу? Технічні експерти VEKA в даному матеріалі відповідають на часто виникаючі питання, з якими звертаються  як  переробники профілю, так і кінцеві споживачів.

Особливості VEKA Оптика: рівна поверхня, в міру глянцева фактура поверхні, витриманий колір.

Коли Ви встановлюєте вдома або в офісі вікна, Вам, звичайно ж, хочеться, щоб вони були красивими. І хоча на перший погляд всі пластикові вікна білі, білі вони всі по різному. Деякі виробники роблять поверхню пластикового вікна навмисно глянцевою, яскравою. Красиво, але на такій поверхні механічні пошкодження, наскільки незначними б вони не були, видно дуже швидко і дуже помітно. З іншого боку, якщо поверхня рами і стулки матова, то вікно в цілому справляє блякле, «терте» враження. Технологам VEKA вдалося домогтися рецептури, що дозволяє домогтися компромісу між невибагливістю матової фактури і ефектним глянцем. Приємний блиск і одночасно низька чутливість до зовнішніх впливів - перша, і найпомітніша особливість віконних систем VEKA.

Спеціально розроблений кут нахилу ущільнень.

Естетика вікна не вичерпується його формою і зовнішнім виглядом рами і стулки. Деталі можуть грати тут дуже велику роль, багато в чому визначаючи те враження, яке справляє вікно в цілому. Зверніть увагу на ущільнювачі - у вікнах системи VEKA вони практично непомітні. Секрет - їх особлива форма, точніше спеціальний кут їх нахилу. Якщо цим важливим параметром нехтувати, то ущільнювачі стають надто помітними, навколо склопакета утворюється так звана «траурна рамка». У вікнах VEKA, якщо вони виготовлені правильно, такого немає.
Замкнуті по контуру ущільнювачі встановлюються у вікна цілими, а не відрізками.
Геометрія віконних систем VEKA дозволяє використовувати ущільнення цілим а не шматочками. Іншими словами, ущільнення являють собою цільну стрічку, а не набір розрізнених відрізків, які треба стикувати в кутах. Це істотно покращує теплоізоляційні якості готової конструкції, позбавляючи Вас нехай малопомітного, але нав'язливого «продування».

Каучукові ущільнення, що добре переносять низькі температури.

Самі ущільнення виготовлені зі спеціального каучуку. Їх особливість - стійкість до температурних коливань і збереження еластичності протягом довгого часу, що особливо важливо в умовах нашого клімату з властивими йому коливаннями температури і вологості. Переваги патентованих ущільнювачів систем VEKA стає особливо помітно в умовах холодного клімату.

Підсилювач в рамі замкнутого перетину.

Естетика - це добре, але Вам хочеться, щоб Ваші вікна були не тільки красивими, але надійними. Тому в рамній конструкції віконних систем VEKA ми використовуємо армуючий елемент замкнутого перерізу. Така геометрія у поєднанні зі спеціальною сталлю дозволяє добитися чудових статичних показників і уникнути неприємних сюрпризів «провисання» стулки.

Прямий фальц забезпечує оптимальну передачу навантаження склопакета на підсилювач.
Використання прямого фальца служить рішенню цього ж завдання - поліпшенню статики вікна.

Виступаючий штапик.

Розробляючи наші системи, ми не забули і про таку важливу їх особливість, як функціональність та легкість догляду. Зверніть увагу на штапик - він трохи виступає назовні по відношенню до площини стулки. Тим самим нам вдалося уникнути утворення вузької доріжки, де так любить збиратися пил, яка в цьому місці ще й так помітна.

Спеціальна перегородка в стулці «тримає» паз фурнітури і оберігає стулку від розгойдування.

Спеціальний скіс водовідвідного каналу в стулці має нахил, що дозволяє уникнути попадання вологи, що відводиться на металеві частини фурнітури. Якими б герметичними не були віконні конструкції, всередину профілю неминуче потрапляють мікрочастинки води. В цьому немає зовсім нічого страшного. Неприємності можуть початися, якщо відведена волога увійде в контакт з металевими частинами фурнітури. Інженери VEKA передбачили і це - форма водовідвідного каналу виключає зіткнення фурнітури з водою.

Особливість системи Softline: При кріпленні петель на стулці кріпильний шуруп проходить через три стінки для забезпечення кращої міцності і надійності кріплення.

Однакова товщина стінок по всьому периметру.

Якість вікна - це якість профілю. Якість профілю - це стабільність його характеристик та відповідність всіх основних параметрів строгим будівельним нормам. Найслабше місце дешевих систем - різна товщина зовнішньої стінки. Це все одно, що колеса автомобіля різного діаметру. Використання найсучаснішої екструзійної техніки і безперервний контроль якості в наших лабораторіях дозволяють добитись ідеальної внутрішньої геометрії профілю. Всі стінки та перегородки системи стабільні, всі кути рівно такі, якими вони мають бути, відхилення допускаються лише на рівні десятих долей міліметра.

Неперевершений асортимент артикулів.

Купуючи та встановлюючи вікна, двері, рольставні системи VEKA, Ви опиняєтеся в світі дивовижного різноманіття. З наших компонентів можна виготовити вікно будь-якої форми, будь-якого розміру, будь-якого кольору. І навіть якщо до нас прийде архітектор, що страждає манією величі, ми знайдемо рішення і для нього.

www.veka.ru

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4