Статті

Перевага в деталях

У вкрай рідкісних випадках проектувальники і забудовники хочуть отримати тільки високоякісну віконну фурнітуру. Найчастіше користуються попитом комплексні рішення, оптимально об'єднуючі в собі функціональність, комфорт і довговічність. Наша програма додаткових можливостей серії фурнітури FAVORIT відповідає цій потребі і в змозі задовольнити будь-які запити.

Так, для більш зручного управління вікном з положення сидячи в системі FAVORIT передбачені поворотно-відкидні самовтягуючі ножиці і можливість установки ручки в нижній частині стулки.
Додатково встановлюваний припіднімач стулки бере на себе навантаження і дає можливість її плавного і м'якого закривання, забезпечуючи довгий термін служби і комфорт в управлінні вікном.
Кінцевий споживач може легко скористатися енергозберігаючими ножицями ES 040 і самостійно встановити необхідний кут відкидання стулки і, відповідно, розмір віконного прорізу для зимового або літнього провітрювання.
Крім цього, система FAVORIT має різні опції з безпечного багатоступінчатому провітрювання.
Блокатор помилкової дії встановлюється безпосередньо в місці прикладання сили і може використовуватися без будь-яких додаткових регулювань.
Крім цього, система FAVORIT має численні інші деталі, що забезпечують додаткові функції.
Наприклад, прихований або встановлюваний додатково блокатор повороту ручки служить більшій безпеці.
Широка програма віконних ручок звертає на себе увагу привабливими формами та кольоровою гамою і переконує функціональним різноманіттям і високою якістю виконання.
Ідеальним для дооснащення є обмежувач відкривання стулки, який фіксує стулку в 4-х положеннях.
Поверхня фурнітури сучасних вікон відрізняється бездоганною оптикою, найвищим рівнем стійкості від корозії і екологічним способом нанесення покриттів.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4