Статті

При зміні вікон, не останнє місце займає проблема оздоблення відкосів. У необхідності цього не доводиться сумніватися. Після монтажу скляної конструкції, зовнішній вигляд віконного прорізу залишає бажати кращого, і допомогти тут може тільки оздоблення відкосів. Що ж для цього використати?

Якими технологіями керуватися? Є просте рішення. В даний час розроблена технологія, випереджаюча по ряду параметрів всі інші. Ця заява звичайно суб'єктивно, але досить правдива. Адже для відкосу неабияке значення відіграють не тільки природність покриття або його зовнішній вигляд, але й, звичайно ж, довговічність, функціональність, а також ряд інших характеристик. Недостатня увага до матеріалу оздоблення може призвести до утворення конденсату, як на рамах, так і на самому відкосі, а згодом і до руйнування в результаті промерзання.

Найбільш оптимальним матеріалом для відкосів є пластик. Пластикові відкоси виготовляються на основі стінової панелі або сендвіч-панелі. Стінові панелі пустотілі і відрізняються наявністю в поздовжньому напрямку ребер жорсткості. Сендвіч-панелі містять спінений утеплювач. Обидві технології мають чудові експлуатаційні показники, але при цьому сендвіч-панель забезпечує набагато краще збереження тепла, оскільки поступається стіновій панелі по теплопровідності. Однак додаткове утеплення при монтажі відкосів необхідно в будь-якому випадку. Безпека і екологічність відкосів пвх не викликає сумнівів. Завдяки відмінним якісним показникам пластика, можна не боятися ні скупчення конденсату, ні промерзання - головних ворогів цілісності відкосу. Відкосам з ПВХ вони не страшні. При цьому ви можете вибрати колірну гамму покриття ідеально відповідну відтінку рам. А при бажанні, структура дерева може бути передана за допомогою ламінування. При імітації деревної структури найбільш часто використовуються наступні відтінки: світлий і золотий дуб, махагон а також бук. Зазначені кольору можна надати як відкосам, так і рамам. Що стосується фактури, на даний момент для відкосів пвх доступні дві її різновиди: матова і глянцева.

За допомогою методики установки відкосів із пластику можна приховати всі нерівності отвору. Завдяки цьому пвх відкоси завжди відрізняються рівною, прямою поверхнею.

До переваг також належать малі витрати за часом на установку. Пластикові вікна встановлюються протягом години. Відкоси пвх необхідно встановлювати в день монтажу вікна або по закінченні дня після цього. Основним показником при цьому є достатня ступінь міцності монтажної піни по контуру віконного прорізу. Відкосам із пластику не страшні зовнішні впливи, не боїться пластик і гниття. Крім того, поверхня таких відкосів є пилевідштовхуючою і добре чиститься.

Якісно встановлені пвх відкоси прослужать вам не менше вікон з пластика. Як наслідок, відпаде потреба в регулярному ремонті відкосів, що говорить про додаткову економічну вигоду використання як матеріала пластика.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4