Статті

Полівінілхлорид (ПВХ) - це матеріал, що відноситься до групи термопластів (Термопласти - це пластмаси, які після формування виробу зберігають здатність до повторної переробки). Чистий ПВХ на 43% складається з етилену (продукту нафтохімії) і на 57% із зв'язаного хлору, одержуваного з повареної солі. ПВХ виділяється у вигляді порошку. Для виробництва віконних профілів, в порошкоподібний ПВХ додають стабілізатори, модифікатори, пігменти і допоміжні добавки. Ці компоненти впливають на такі властивості віконних профілів, як світлостійкість, стійкість до атмосферних чинників, колірний відтінок, якість поверхні, зварюваність і т.д.

Як стабілізатори головним чином використовується свинець, який знаходиться в ПВХ в зв'язаному, тобто біологічно пасивному стані. Останнім часом ряд фірм став застосовувати ще більш нешкідливе з'єднання кальцію і цинку.
Для підвищення ударної в'язкості (ударна в'язкість - це здатність матеріалу поглинати механічну енергію в процесі деформації і руйнування під дією ударного навантаження) в полімерні матеріали, що йдуть на виготовлення системних профілів, додають модифікатори, які підвищують міцність віконних деталей при їх обробці. Тому іноді ПВХ, що використовується для виготовлення віконних профілів, називають модифікованим.

Також необхідно відзначити, що вміст вінілхлоридних мономерів в 1 кг профілю не перевищує 1 мг і їх виділення при будь-якій обробці профілів не відбувається.

ПВХ є важкозаймистим матеріалом. Він стійкий до впливу лугів, кислот, вапна, а також до атмосферних впливів.
Виходячи з усього вище викладеного, ми бачимо, що матеріал, який використовується для виготовлення пластикових вікон, є нешкідливим для людини. Це підтверджується і гігієнічними сертифікатами, які має кожен виробник профілів.

Пластикові вікна можна встановлювати у виробничих, громадських і житлових будівлях, ніяких гігієнічних обмежень по їх застосуванню немає. Інша справа, що вікна з будь-якого матеріалу, в тому числі і з ПВХ повинні задовольняти цілому переліку технічних вимог, таких як: теплопровідність, забезпечення нормованого повітрообміну, звукоізоляції і ін. Цим і визначається область їх застосування.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4