Статті

"Ми не такі багаті люди, щоб купувати дешеві речі" - цей афоризм можна вважати головною порадою покупцеві. Бо той, хто вирішив придбати вікна маловідомих фірм, відмовляється від гарантованої якості відомої марки - йде на невиправданий ризик. Найчастіше помилка призводить до тяжких наслідків, якщо врахувати, що вікна піддаються різним впливам навколишнього середовища і якщо взяти до уваги всі додаткові навантаження на вікна, викликані їх численними відкривання і закривання.

При виборі виробника вікон рекомендуємо звернути увагу на гарантійні зобов'язання фірми, і на те, чи зможе ця фірма реально виконувати свої зобов'язання.

Свідченням турботи фірми про якість своїх виробів є сертифікати відповідності та результати випробувань зразків готових виробів.
При покупці вікон із ПВХ перевіряйте якість зварних з'єднань в кутах - там не повинно бути тріщин, непроварених місць, зварного наплаву. Також зверніть увагу на з'єднання ущільнювачів в стиках.

Якість та експлуатаційні властивості вікна багато в чому визначаються правильністю компонування і розрахунку його конструкції. Тому при оформленні замовлення бажано враховувати рекомендації фахівця, які базуються на реальних технічних характеристиках профілів, елементів фурнітури та ін.
Наприклад, якщо ви замовляєте стулку занадто великого розміру, то надалі можливі наступні неприємності:

  • при відкриванні стулка буде провисати через свою велику ваги;
  • взимку , через перепад тиску, зовні вікна і всередині герметичного склопакета скло може прогнутися і в результаті зменшення відстані між склом по центру стулки погіршуються теплоізоляційні властивості вікна.

Зверніть увагу на теплоізоляційні властивості обраного склопакета, оскільки він значною мірою визначає характеристики вікна. Для першої кліматичної зони України достатню теплоізоляцію може забезпечити двокамерний склопакет (мінімальна товщина 30 мм, при товщині скла 4 мм) або однокамерний з енергозберігаючим склом. Вибір спеціального скла і склопакета слід здійснювати з урахуванням конкретних умов розміщення вікна (орієнтації, поверховості, розмірів, освітлення) і оцінювати теплоізоляційні властивості вікна, як для зимової, так і для літньої пори року.

За допомогою запальнички можна перевірити деякі характеристики склопакета, який уже встановлений в вікно:

  • звичайне скло дає відображення червоно-жовтого кольору, а відображення енергозберігаючого скла має бузковий відтінок;
  • за кількістю віддзеркалень полум'я запальнички можна визначити кількість скла в склопакеті.

Некваліфікований монтаж зробить марними всі ваші зусилля з вибору якісного вікна. Тому всі питання, пов'язані з монтажем готового виробу, бажано докладно обговорити при оформленні замовлення.

Після установки вікна перевірте роботу фурнітури. Вікно повинне відкриватися і закриватися плавно і легко. Про правильність монтажу та регулювання фурнітури говорить наявність чітких фіксованих положень ручки. Крім того, в правильно встановленому вікні прочинена стулка (поворотне відкривання) не буде самостійно закриватися або відкриватися. Звичайно, таку перевірку потрібно робити в відсутність протягів і безвітряну погоду.
Конструкція механізмів поворотно-відкидної фурнітури має одну неприємну властивість. Якщо відчинити вікно, а потім перевести ручку в положення відкидання, то стулка залишиться укріпленою лише на одній нижній петлі. В цьому випадку стулка може вдаритися об укіс або будуть пошкоджені елементи фурнітури. Тому в цілях безпеки краще вибрати фурнітуру з блокуванням такого положення ручки, що запобігає неправильному відкриванню вікна.
Після установки сучасних герметичних вікон бажано відразу ж подбати про нормальну вентиляцію приміщення. В іншому випадку в житловому приміщенні буде постійно підтримуватися підвищена вологість повітря.
У нижній частині вікон із зовнішнього боку рам повинні бути отвори для зливу конденсатної вологи. Після монтажу ці отвори повинні залишатися відкритими або ж прикритими спеціальними ковпачками. Особливо часто ця вимога порушується при неправильному монтажі зовнішнього відливу в нижній частині вікна.

Після закінчення монтажних робіт необхідно видалити захисну плівку з пластикових профілів. Ця плівка призначена тільки для захисту профілю при транспортуванні та монтажі. Під впливом атмосферних чинників плівка пристає до поверхні профілю і може забруднити його фарбою.

Для очистки віконних профілів з ПВХ використовуйте спеціальні засоби догляду за вікнами або м'яку тканину і воду. Допускається додавання у воду побутових засобів, що не містять абразивних добавок. Категорично не рекомендується використання будь-яких розчинників для очищення поверхонь з ПВХ. Вплив розчинника рано чи пізно позначиться у вигляді плям або зміни кольору профілю.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4