Статті

Ось прийшов той день, коли ви надумали замінити собі вікна , вам набридло їх фарбувати, набридли протяги взимку, шум просто дістав .  Нарешті ви зібрали певну суму грошей і готові до досить  дорогої покупки, і тепер вас точно ніщо не зупинить. Ну от ви відкрили газету, щоб знайти фірму, у якої розмістити своє замовлення, і жахнулися.

Такої кількості фірм, що виробляють металопластикові вікна, ви не очікували побачити. Ви в повному розпачі, що робити? Куди піти?

Ми спробуємо допомогти вам в цьому питанні та розповімо основні "закони", на які потрібно звернути увагу при виборі досить дорогої покупки. У цій статті ми спробуємо розповісти вам, як зробити правильний вибір при купівлі металопластикових вікон. Ця стаття не є рекламною, ми просто спробуємо хоч трошки розсіяти ваші сумніви з приводу вибору, який завжди залишиться за вами.

1. Ніколи не женіться за ціною.

Не буває такого, щоб хороше вікно коштувало дешево. Пройшли вже ті часи і зараз вже пора зрозуміти, що дешевих і в той же час якісних речей не буває. В дешевизні завжди є якийсь підступ, який дуже важко вловити в незнайомій вам сфері. На що потрібно звертати увагу? Про це читайте нижче.

Як правило, при покупці металопластикового вікна вас цікавить тільки назва профілю, вам не цікаво яку фурнітуру, яке скло використовує виробник, а взагалі чи є всередині армування (і таке буває).
Часто буває, що виробники вибирають дорогий профіль, але при виробництві вікна з цього профілю використовують дешеву комплектацію. Наприклад, хороший німецький профіль, відома торгова марка, вам дуже все подобається, і біленький, і глянцевий, загалом все клас, ви всім задоволені. І ось настав той довгоочікуваний час, вам привозять вікна, встановлюють, ви раді до нестями, але проходить якийсь час, і ви починаєте помічати, що туго працює ручка, нещільний притиск стулки до рами, починає все тріщати, пищати. Ви одразу телефонуєте на фірму, де розміщували замовлення, а вам у відповідь кажуть (наприклад):

- А що ж ви хотіли за таку вартість? Самі адже вибрали, от якби ви доплатили ще трохи, то ми б вам поставили добротну німецьку фурнітуру, а так вибачте.

І запам'ятайте, якщо фірма має високий авторитет на ринку, то вона не буде пропонувати вам більш дешеві варіанти. У неї, як правило, всього одна профільна система (яка розділена на категорії) і один виробник фурнітури. Ще один приклад, дорогий і якісний профіль і фурнітура начебто нічого, а от склопакет низької якості. Чим це загрожує? А тим, що склопакет може розгерметизуватися і, відповідно, моментально втратить свої властивості. Не полінуйтеся запитати у менеджера, яке скло використовується (виробник, марка, товщина), які герметики використовуються. Де роблять склопакети. І обов'язково попросіть сертифікат відповідності.

2. Культура збірки і зовнішній вигляд.

Можна використовувати класний профіль, хорошу фурнітуру, дорогу комплектацію, але сама якість виробленого вікна може бути просто жахлива. Ось на що потрібно звернути увагу при огляді зразка в магазині, де ви хочете розмістити замовлення:

  • Оглядайте саму поверхню профілю.
  • Звертайте увагу на зачистку зварних швів, рівномірні вони? Акуратні?
  • На підрізування штапиків. Чи добре вони стикуються в кутах? Чи немає щілин?
  • Перевіряйте функціонування фурнітури (запірних механізмів).
3. Монтаж.

Обов'язково замовляйте вікно з монтажем, не намагайтеся встановити його самостійно.
При розміщенні замовлення поцікавтеся у менеджера з приводу технології монтажу, які кріплення використовуються, піна, як взагалі відбувається монтаж. Наприклад в зимовий час необхідно поцікавитися, при якій вуличній температурі можливий монтаж; справа в тому, що при низьких температурах - нижче -10-15С - монтажна піна, використовувана для герметизації швів, не розширюється так, як це необхідно, а значить, залишається велика ймовірність щілин в шві.

Від монтажу багато чого залежить. Якщо вікна змонтовані "неправильно", то через це може "пітніти" склопакет, затікати вода з вулиці, буде погано працювати фурнітура, якщо конструкція встановлена не за рівнем. Запитайте ще, на чому доставляють вікна, використовують спеціалізовану машину або "як вийде"? Запам'ятайте: металопластикові конструкції необхідно перевозити тільки у вертикальному положенні, тобто стоячи.

Ну і наостанок!

Задавайте більше питань менеджеру, слухайте уважно його відповіді, вони повинні бути чіткі і вичерпні. Якщо бачите що менеджер погано орієнтується, зверніться до іншого. І головне: Не бійтеся питати.

Бажаємо вам вдалого вибору!

Розроблено спільно з українським каталогом prookna.com.ua

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4