Статті

Що повинен знати споживач при купівлі вікон?

Ось прийшов той день, коли ви надумали замінити собі вікна , вам набридло їх фарбувати, набридли протяги взимку, шум просто дістав .  Нарешті ви зібрали певну суму грошей і готові до досить  дорогої покупки, і тепер вас точно ніщо не зупинить. Ну от ви відкрили газету, щоб знайти фірму, у якої розмістити своє замовлення, і жахнулися.

Детальніше...

Чим небезпечні економ-системи?

Виробникам вікон та профілів доводиться непросто: 2005 і 2006 роки були ознаменовані безпрецедентним зростанням цін на ПВХ. Їх підвищення, що доходило у деяких постачальників сировини до 30%, зовсім не каприз якоїсь однієї бісячоїся з жиру монополії. Ціни піднялися скрізь - і в Україні, Росії, і в Азії, і в Європі. Про причини цього підвищення в галузевій пресі говорилося багато і докладно. Але наскільки б переконливими були названі учасниками ринку причини, сухий залишок так само однозначно простий, як і невтішний: ціни ростуть, і, очевидно, будуть рости і далі.

Детальніше...

Практичні поради покупцеві

"Ми не такі багаті люди, щоб купувати дешеві речі" - цей афоризм можна вважати головною порадою покупцеві. Бо той, хто вирішив придбати вікна маловідомих фірм, відмовляється від гарантованої якості відомої марки - йде на невиправданий ризик. Найчастіше помилка призводить до тяжких наслідків, якщо врахувати, що вікна піддаються різним впливам навколишнього середовища і якщо взяти до уваги всі додаткові навантаження на вікна, викликані їх численними відкривання і закривання.

Детальніше...

Конфігурація вікон

Вікна - один з найважливіших елементів будинку, який сприяє створенню комфортних умов проживання. Вони дають необхідне освітлення та дозволяють насолоджуватися прекрасним видом зовні . При цьому розміри вікон мають вирішальне значення для створення комфортного відчуття.

Детальніше...

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4