Новини

17 лютого 2015 року компанія КАНТАЛЬ провела навчальний семінар для своїх партнерів. Метою даного семінару було підвищення рівня надаваних послуг і сервісів, удосконалення навичок роботи з клієнтами менеджерів з продажу. У програмі семінару взяли участь всі стратегічні партнери компанії КАНТАЛЬ.

170220151

Микола Бондаренко, регіональний представник VEKA Ukraine, детально розповів про інтернет-інструменти (промо-сайти, додаток каталог VEKA та ін.) від компанії VEKA, які допомагають просувати та продавати більш дорожчі продукти .

170220152

Смирнов Сергій, представник компанії SIEGENIA, ознайомив учасників семінару з технічними можливостями та конкурентними перевагами систем фурнітури Favorit Si-Line та TITAN AF.

170220153

Найбільша частина семінару була присвячена склу. Адже правильний вибір склопакета - запорука якості всієї конструкції. Директор компанії Глас Треш Україна Світличний Олег презентував новинки компанії, розповів, як за допомогою склопакета можна домогтися високого рівня теплоізоляції, шумоізоляції, сонцезахисту та безпеки.

170220154

За підсумками проведеного заходу, дилери компанії КАНТАЛЬ висловили впевненість, що такі семінари та тренінги допомагають у повсякденній роботі, сприяють досягненню результатів і збільшують продажі.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4