Новини

veka 2014 1
Дилери компанії КАНТАЛЬ з 25 по 29 листопада 2014 поєднували приємне з корисним: екскурсії по вуличках старовинних німецьких міст з вивченням передових досягнень віконної галузі Німеччини.

Поїздкою у м.Зенденхорст, на головне підприємство VEKA AG, компанія КАНТАЛЬ заохотила кращих з кращих: тих своїх дилерів, які за звітний період показали найвищі результати.

Поїздка, як і слід було очікувати, подарувала нашим партнерам багато позитивних емоцій. Завод VEKA AG вразив своїми масштабами, учасники поїздки на  власні очі побачили високотехнологічні процеси виготовлення профільних систем і відвідали сучасну лабораторію компанії, де проводяться випробування профілю.

Як відомо, хто добре працює, той добре відпочиває! Так, в один із днів, для учасників була організована екскурсія в Люксембург - маленьку, але таку красиву, яскраву, затишну і казкову країну. Крім того, учасники поїздки із задоволенням погуляли по зразковим вулицям Мюнстера, Тріра, Дортмунда, оглянули середньовічні готичні собори, музеї, а також продегустували знамените німецьке пиво!

Завдяки поїздці, партнери ще раз переконалися, що, співпрацюючи з компанією КАНТАЛЬ, вони можуть не тільки заробляти гроші, розвивати свій бізнес і бути лідерами, але й отримувати яскраві і позитивні емоції від захоплюючих подорожей!

Переможці дуже задоволені поїздкою і висловлюють величезну вдячність організаторам - компаніям КАНТАЛЬ і VEKA Ukraine.

veka 2014 2

 

veka 2014 3

 

veka 2014 4

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4