Новини

У всьому світі проблемам енергозбереження приділяється величезна увага. Україна має обмежений запас власних енергоресурсів, а ціни на них постійно зростають. Тому використання енергозберігаючих технологій безсумнівно окупить  себе в найкоротші строки. На сьогоднішній день, скляна промисловість зробила величезний прорив, і за допомогою спеціальних енергозберігаючих склопакетів, можна домогтися колосальних показників  енергозбереження.

Компанія КАНТАЛЬ представляє приголомшливу НОВИНКУ - скло з покриттям Silverstar Zero. Це новітня розробка нашого стратегічного партнера - швейцарського концерну Glas Trösch.

zero ukr

Склопакети з покриттям  Silverstar Zero пройшли випробування на відповідність державним вимогам у всіх профільних інстанціях. Результатом випробувань  стали дійсно чемпіонські показники опору теплопередачі:

для склопакета   4ZERO- 16-4 – 0,78, м2.С/Вт

для склопакета   4ZERO-Ar16-4 – 0,81, м2.С/Вт

(показники для 1-ї кліматичної зони повинні бути не нижче 0,75 м2.С / Вт, для 2-ї - 0,6 м2.С / Вт)

Головні переваги склопакета з енергозберігаючим покриттям Silverstar Zero:

Перевага енергозберігаючих склопакетів з покриттям Silverstar Zero взимку

Орієнтовно, заміна звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям Silverstar Zero забезпечує економію на опаленні до 35%. Цей склопакет окупиться по витраченим на нього грошам вже в перший рік.

Перевага енергозберігаючих склопакетів з покриттям Silverstar Zero влітку

Дані склопакети забезпечать істотне скорочення витрат на кондиціонування в жарку пору року. Звичайний склопакет пропускає 77% сонячного світла, а склопакет з покриттям Silverstar Zero - лише 50%. Це означає, що дане покриття більш ніж на 25% зменшить нагрівання повітря в приміщенні. Як результат - економія на оплаті електрики для кондиціонера.

Довговічність склопакетів з покриттям Silverstar Zero

Енергозберігаюче напилення розташоване всередині герметичного склопакета і не може бути пошкоджено, тому термін його служби дорівнює строку служби склопакета.

Додаткові плюси склопакетів з покриттям Silverstar Zero

Установка склопакетів з покриттям Silverstar Zero незамінна, коли є потреба, без погіршень теплових характеристик виробу, за рахунок установки однокамерного склопакета зменшити навантаження на фурнітуру або площа скління не дозволяє встановити двокамерний енергозберігаючий склопакет.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4