Новини

Компания КАНТАЛЬ расширяет продуктовую линейкуКомпанія КАНТАЛЬ розширює свою продуктову лінійку новою серією вікон Elite SL, створеною на базі профілю німецького концерну VEKA AG - SoftLine 82. Новий продукт стане відмінним прикладом економії по-німецьки! Вікна цієї серії будуть ще більш енергоефективними за рахунок збільшеної монтажної ширини профілю до 82 мм і середнього фальцевого ущільнення.

Ще вигідніше

Вікно серії Elite SL з профілю Softline 82 дозволяє істотно (до 30%) зменшити витрати на опалення *

Ще тихіше

Установка більш широких склопакетів (44 мм замість звичних 32 мм і 40 мм), відкриває нові можливості для їх застосування зі спеціальними характеристиками.

Ще менший ризик запотівання

«Глибина входження склопакета в стулку», яка збільшена в профілі Softline 82, серйозно знижує ризик утворення конденсату в зоні, де склопакет стикається зі штапиком.

Ще чистіше

Три контури ущільнень в профільній системі Softline 82 замість загальноприйнятих двох. Додатковий бар'єр на шляху холоду та повітря в просторі між рамою і стулкою: вікно працює більш ефективно і більш «чисто», особливо, при сильному вітрі.

Ще тепліше

Softline 82 має збільшену ширину (82 мм замість звичних 58 або 70). Холоду необхідно пройти довший «шлях» у приміщення - це дозволяє використовувати вікна серії Elite SL з профілів Softline 82 в найсуворіших кліматичних умовах.

* При розрахунку опалення в приватному секторі, з власним опаленням

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4