Новини

Сучасні вхідні двері від компанії Канталь.

kantal gfk

На виставці WINDO L'VIV 2018 компанія "Канталь" презентувала сучасні вхідні двері з декоративними заповненнями. Заповнення можуть бути виконані з різних матеріалів - HPL та GFK "ENTRY" для пластикових, та алюмінієві, відповідно, для алюмінієвих дверей.

Детальніше...

Відправляємо вікна до Америки!

export kantal

     Компанія КАНТАЛЬ виготовила першу партію вікон для своїх нових партнерів в м.Нью Йорк (США). Завдяки спеціальній упаковці, вікна будуть доставлені  цілими та неушкодженими.
     Замовниками був зроблений вибір на користь вікон з вклеєними склопакетами серії  PREMIUM energeto®.   Вікна з вклеєними склопакетами - це унікальна система, яка втілила в собі найбільш якісні та сучасні розробки віконної галузі. Вікна даної серії мають відмінні характеристики в збереженні тепла, звукоізоляції, якості та надійності конструкції. Вікна PREMIUM energeto® - вибір №1 при будівництві енергоефективних будинків, а асортимент та індивідуальність рішень, які може запропонувати КАНТАЛЬ, дозволить задовольнити вимоги навіть самого вибагливого клієнта.

Компанія Канталь провела конференцію на тему: "Вікна з вклеєними склопакетами".

  18 травня в ресторанно-готельному комплексі "Terra Nova" компанія Канталь провела велику конференцію присвячену особливостям та перевагам вікон з вклеєними склопакетами. 

Детальніше...

Вікна Канталь знову в центрі уваги

   23-26 березня компанія Канталь в рамках «Асоціації учасників ринку вікон та фасадів» прийняла участь в будівельній виставці "InterBuildExpo 2016". Канталь презентувала  зразки унікальної продукції  PREMIUM energeto та LUX energeto, які викликали велику  зацікавленість серед відвідувачів виставки.

Детальніше...

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4