Корисна інформація

Фото - Догляд за пластиковими вікнамиЗвичайно, вікна повинні добре виглядати, але важливо, щоб і догляд за ними був приємний і необтяжливий. Системи марки VEKA не завдадуть вам особливого клопоту під час догляду за ними, завдяки особливо гладкій поверхні й еластичним ущільненням. Для звичайного догляду за вікнами досить м'якого миючого засобу. Високоякісний матеріал для виготовлення рам ПВХ екологічно чистий. Після спеціальних випробувань на алергенність цей ПВХ був атестований, як найбільш придатний будівельний матеріал.

Пластикові вікна практично не потребують косметичного ремонту та спеціального обслуговування, але, звичайно ж, існують деякі правила, дотримання яких дозволить продовжити термін служби Ваших вікон:

  1. Один раз на рік всі рухомі деталі фурнітури необхідно змащувати невеликою кількістю машинного масла.
  2. Переведення ручки поворотно-відкидної стулки з одного положення в інше, проводити після приведення її до рами до упору, щоб уникнути відкидання стулки при відкритому вікні. Некоректне поводження з фурнітурою може привести до її поломки.
  3. Для миття виробів рекомендується застосовувати теплий мильний розчин, забороняється використовувати розчинники та бензин. Не можна застосовувати порошкові та шліфуючі чистячі засоби, оскільки через них поверхня пластика стане шорсткою.
  4. Не можна допускати контакту матеріалу вікна, підвіконня з барвниками, які можуть змінити колір виробу або його відтінок.
  5. Не рекомендується ставати на пластикове підвіконня, а також ставити безпосередньо на нього квіткові горщики та інші предмети, які можуть пошкодити його поверхню.
  6. Дуже важливим моментом є той факт, що в порівнянні з дерев'яними вікнами металопластикові вироби абсолютно герметичні й потрібно звернути увагу на необхідність регулярного провітрювання приміщення. За відсутності провітрювання на протязі тривалого часу в повітрі приміщення накопичується надмірна волога за рахунок кухонної пари, дихання, випарів з ванної кімнати, що призводить до "запотівання" вікон.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4