Корисна інформація

Догляд за фурнітурою

Фурнітура - одна з найважливіших складових частин вікна, від її якості залежить надійність і стабільна робота вікна в цілому. Легкість ходу може бути поліпшена регулюванням або змащенням фурнітури. Необхідно змащувати всі рухомі деталі і всі запори поворотно-відкидний фурнітури; нанесення мастильного засобу (наприклад - машинне масло) здійснювати пензликом.

Детальніше...

Правила роботи фурнітури в зимовий та літній періоди

Енергозбереження та ефективність пластикових вікон значно відрізняються в літній та зимовий періоди. Коли на вулиці стоїть морозна погода, ізолюючі матеріали стають більш жорсткими, і можуть трохи пропускати холодне повітря. У спекотні літні дні, вони розширюються, і з'являється надлишковий тиск на конструкцію вікна. Ці зміни практично непомітні, але в довгостроковому плані, впливають на довговічність пластикових вікон. Що ж необхідно зробити, щоб продовжити термін служби вашого вікна?

Детальніше...

Догляд за пластиковими вікнами

Фото - Догляд за пластиковими вікнамиЗвичайно, вікна повинні добре виглядати, але важливо, щоб і догляд за ними був приємний і необтяжливий. Системи марки VEKA не завдадуть вам особливого клопоту під час догляду за ними, завдяки особливо гладкій поверхні й еластичним ущільненням. Для звичайного догляду за вікнами досить м'якого миючого засобу. Високоякісний матеріал для виготовлення рам ПВХ екологічно чистий. Після спеціальних випробувань на алергенність цей ПВХ був атестований, як найбільш придатний будівельний матеріал.

Детальніше...

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4