Склопакети

Фото - Склопакети

Погляньте на вікно: що Ви бачите? Цілком вірно - вулицю. А все завдяки склопакету - адже він займає до 80% площі вікна. Саме він чудово пропускає сонячне світло, але при цьому перешкоджає проникненню холоду, забезпечує безпеку і сприяє нормальному мікроклімату і звукоізоляції в приміщенні. Правильний вибір склопакета - запорука якості всієї конструкції. Якщо замовити склопакет грамотно, з його допомогою можна домогтися високого рівня теплоізоляції, шумоізоляції, сонцезахисту і безпеки.

Зазвичай споживач не приділяє належної уваги якості склопакета. Це одна з помилок, адже далеко не кожне вікно, навіть з якісним профілем, але з простим склопакетом, зможе виправдати очікування і вимоги клієнта. Європейські країни вже давно приділяють підвищену увагу енергозбереженню, ця тема актуальна і для України, адже власних енергоресурсів небагато, а ціни на них постійно зростають. Тому встановлення енергозберігаючих та мультифункціональних склопакетів безсумнівно окупить себе в найкоротший строк.

Компанія КАНТАЛЬ встановлює лише високоякісні склопакети всесвітньо відомої компанії Glastroesch.

 • Енергозберігаючі
  склопакети
 • Мультифункціональні
  склопакети
 • Склопакети з
  інертним газом
 • Склопакети
  з теплою дистанцією

Енергозберігаючі склопакети

Фото - Енергозберігаючі склопакети

Компанія КАНТАЛЬ встановлює енергозберігаючі склопакети з покриттям Silverstar ENplus. Для порівняння: однокамерний склопакет SILVERSTAR Enplus зберігає на 25% більше тепла порівняно зі звичайним двокамерним склопакетом. При цьому двокамерний склопакет має вагу в 1,5 рази більше, ніж однокамерний, що з часом може привести до провисання і нещільного прилягання стулки до рами, а отже, і до більш значних тепловтрат.


Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus взимку

Орієнтовно, заміна звичайних склопакетів на склопакети з енергозберігаючим покриттям Silverstar ENplus забезпечує економію на опаленні до 35%. Цей склопакет окупиться по витраченим на нього грошам вже в перший рік.


Перевага енергозберігаючих склопакетів SILVERSTAR Enplus влітку

Пропускання сонячного тепла у стандартного склопакета становить 77%, а у енергозберігаючого - 62%. Завдяки енергозберігаючому склопакету нагрівання повітря в приміщенні буде відбуватися повільніше на 15%.


Довговічність склопакетів SILVERSTAR Enplus

Енергозберігаюче напилення розташоване всередині герметичного склопакета і не може бути пошкоджено, тому термін його служби дорівнює строку служби склопакета.


Мультифункціональні склопакети

Фото - Мультифункціональні склопакети

Мультифункціональні склопакети Silverstar Selekt - це склопакети, в яких поєднуються функції захисту від сонця та енергозбереження. Властивості даного напилювання дають можливість підтримувати температурний баланс в приміщенні цілий рік. Тому склопакети Silverstar Selekt забезпечать комфорт незалежно від пори року.


Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt взимку

У холодну пору року мультифункціональні склопакети Silverstar Selekt працюють за тим же принципом, що і енергозберігаючі склопакети Silverstar ENplus - забезпечать економію на опаленні до 35%.


Перевага мультифункціональних склопакетів SILVERSTAR Selekt влітку

Дані склопакети забезпечують істотне скорочення витрат на кондиціонування приміщення в спекотну пору року. Звичайний склопакет пропускає 77% сонячного тепла , а мультифункціональний - лише 43%. Це означає, що мультифункціональний склопакета більш ніж на 30% зменшить нагрівання повітря в приміщенні. Як результат, ви зможете заощадити на оплаті електрики для кондиціонера і зменшити рівень його зносу.


Довговічність склопакетів SILVERSTAR Selekt

Захисне напилення знаходиться в середині герметичного склопакета, його вкрай складно пошкодити, тому термін служби покриття дорівнює терміну служби склопакета


Склопакети з інертним газом

Фото - Склопакети з інертним газомЗастосування аргону або криптону для заповнення міжскляного простору призводить до підвищення рівня теплоізоляції вікна.

Як це працює:
 • теплопровідність інертного газу набагато нижче, ніж у повітря, тому збільшується коефіцієнт опору теплопередачі склопакета, порівняно зі склопакетом із звичайним повітрям всередині;
 • інертні гази відрізняються щільністю, що перевищує щільність повітря. Через це молекули газу набагато повільніше перемішуються в склопакеті і повільніше передають тепло від одного скла іншому, таким чином, зменшується рівень конвекції і збільшуються енергозберігаючі характеристики склопакета і вікна в цілому.
Склопакети, заповнені інертним газом, мають такі переваги:
 • теплові втрати зменшуються на 40-60%;
 • за своїми теплоутримуючими властивостям склопакет з інертним газом відповідає цегляній стіні з товщиною в 90 см;
 • заповнення інертним газом дозволяє знизити рівень проникаючого з вулиці шуму до 40-50 дБ;

Переваги використання теплої дистанції в склопакетах

Фото - Склопакети з теплою дистанцією
 • Знижує ймовірність утворення конденсату в крайовій зоні, на внутрішній поверхні склопакета більш ніж на 80%
 • Поверхня скла в крайовій зоні тепліше до 65%
 • Знижує ймовірність утворення цвілі та грибка - вікна не «плачуть»
 • Підвищує теплоізоляційні властивості склопакета й вікна в цілому
 • Знижує витрати на опалення в зимовий період
 • Знижує витрати на електроенергію
 • Знижує тепловтрати
 • Покращує мікроклімат у зоні вікна
 • Покращує естетичний зовнішній вигляд

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ

Порівняння теплої та традиційної алюмінієвої дистанцій
Фото - Температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета

1. Температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета
На прикладі вікна з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (формула склопакета 4i-12Ar-4-12Ar-4i):
ліворуч: дистанційна рамка з алюмінію - температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета = 7,4°C
праворуч: тепла дистанція - температура внутрішньої поверхні скла в крайовій зоні склопакета = 11,5°C

Фото - Утворення конденсату при критичних температурних перепадах

2. Утворення конденсату при критичних температурних перепадах
На прикладі вікна з 2-х камерним енергозберігаючим склопакетом (формула склопакета 4i-12Ar-4-12Ar-4i):
ліворуч: дистанційна рамка з алюмінію - утворення конденсату відбувається при температурі зовнішнього повітря -5,4°C
праворуч: тепла дистанційна рамка - утворення при температурі зовнішнього повітря -17,7°C

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ ТЕПЛОЇ ДИСТАНЦІЇ

 • Нове будівництво та реконструкція
 • Фасадне і вітринне скління
 • Басейни та приміщення з підвищеною вологістю
 • Тренажерні та спортивні зали
 • Зимові сади, теплиці та оранжереї 

 • Безпечне скло
 • Декоративне скло

Безпечне скло

Безпечне скло все частіше і частіше застосовуються в будівництві, зокрема - в склінні дверей, вікон і порталів з підвищеним ризиком руйнування через механічні навантаження.

До безпечного скла відносять:

 • листове скло з підвищеним рівнем міцності і стійкістю до коливань температури
 • багатошарове скло - архітектурний будівельний триплекс
 • армоване скло
Фото - Триплекс Триплекс

Триплекс - це комбінація стекол, виготовлена шляхом з'єднання по всій поверхні двох або більше прозорих або тонованих шарів скла, між якими розташована кольорова, біла або прозора полімерна плівка. Можливість комбінації декількох варіантів плівок і стекол забезпечує необхідні функціональні та естетичні аспекти, що задовольняють сучасним вимогам архітектури.

Фото - Армоване скло Армоване скло

Армоване скло являє собою листове скло з металевою сіткою, яка у разі розбивання запобігає розсипанню осколків. Найчастіше дане скло застосовується в склінні віконних прорізів у будівлях виробничої спрямованості - цехах, підвалах, ліхтарях, шахтах ліфтів та для зовнішнього покриття фасадів.

Фото - Загартоване скло Загартоване скло

Загартоване скло - це скло, яке пройшло спеціальну термічну обробку, яка технологічно схожа на процес загартовування металів. Як результат, міцність скла зростає в кілька разів, а в разі руйнування розсипається на дрібні шматочки без небезпечних гострих кутів. Особливістю такого скла є неможливість будь-якої подальшої обробки (свердління, розкрій, полірування кромки) після проходження процесу загартовування.

Декоративне скло

Особливої уваги заслуговують декоративні властивості склопакетів, вони використовуються не лише в якості звичайного світлопрозорого заповнення, а й для оформлення у вигляді вітражів, їх можна тонувати, наносити на них різні зображення з застосуванням піскоструйної техніки, декоративних плівок, прикрашати за допомогою шпроссів, а також декоративних перекладин.

Фото - Декоративне скло

Наші замовники:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4