Ручки

Фото - Ручки

Віконні ручки

Віконні ручки - найважливіші елементи стилю та функціональності вікна. Компанія КАНТАЛЬ комплектує віконні конструкції високоякісними протизламними ручками HOPPE Secustik.

Віконні ручки Secustik оснащені функціональним внутрішнім вузлом, що здійснює самоблокування - це вбудована базова безпека. Даний вузол перешкоджає руху віконної фурнітури з зовнішнього боку, що зводить практично до мінімальної ймовірності спробу зламу з вулиці. Елемент зчеплення дає можливість легко користуватися ручкою з внутрішньої сторони, але повністю її блокує в разі спроби маніпуляції ручкою зовні через віконну фурнітуру. Це захистить від несанкціонованого проникнення в приміщення і створить додаткову безпеку.

Підчас експлуатації ручки, її внутрішній механізм створює акустичні сигнали - це своєрідне звукове попередження для більшого рівня безпеки.

Фото - Віконні ручки HOPPE Secustik

Ручки HOPPE Secustik пропонуються в чотирьох кольорах: коричневому, білому, срібному і бронзовому.

Фото - Віконні ручки HOPPE Secustik
Фото - Віконні ручки HOPPE Secustik
Фото - Віконні ручки HOPPE Secustik
Фото - Віконні ручки HOPPE Secustik

Ручки для офісних і фасадних дверей

Вхідні двері, як правило, комплектуються двосторонніми ручками. Компанія КАНТАЛЬ встановлює як офісні (стаціонарні) двосторонні ручки, так і натискні гарнітури.

Стаціонарні ручки мають трикутну форму і представлені в коричневому і білому кольорі, також можуть бути пофарбовані і в нестандартний відтінок.

Фото - Стаціонарні ручки Фото - Стаціонарні ручки Фото - Стаціонарні ручки

Натискні гарнітури HOPPE Liege представлені в чотирьох кольорах: коричневий, білий, бронзовий і срібний.

Фото - Натискні гарнітури HOPPE Liege Фото - Натискні гарнітури HOPPE Liege Фото - Натискні гарнітури HOPPE Liege


Ручки для балконних дверей

З внутрішньої сторони балконні двері можуть бути обладнані будь-якою стандартною ручкою з асортименту компанії КАНТАЛЬ. Проте з боку балкону ручку, в деяких випадках, встановити вкрай складно через невелику відстань між місцем монтажу ручки і фальцем стулки. У цьому випадку оптимальним рішенням стане пластикова або металева ручка-пелюстка, яка пропонується в двох кольорах - коричневому і білому.

Фото - Ручки для балконних дверей Фото - Ручки для балконних дверей Фото - Ручки для балконних дверей

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4