Відливи та козирки

Водовідливи та козирки є зовнішніми елементами пластикового вікна, які забезпечують віконному прорізу завершеність зовнішнього вигляду, а також необхідну функціональність - захищають монтажні з'єднання від впливу дощу, снігу та криги.

Водовідливи

Фото - ВодовідливиВіконний водовідлив - це зовнішнє підвіконня, яке відводить воду від вікна, а також забезпечує захист монтажних швів від намокання. Водовідлив є обов'язковою частиною будь-якого пластикового вікна, він встановлюється в процесі монтажу віконної конструкції. До нього пред'являються підвищені вимоги по міцності, так як він потрапляє під вплив погодних умов - снігу, дощу, граду, перепаду температури і рівня вологості. В асортименті компанії КАНТАЛЬ наявні кілька видів водовідливів: алюмінієві, а також водовідливи з оцинкованої сталі.

Оцинкований водовідлив

Якісний оцинкований водовідлив являє собою сталевий лист, на який наноситься цинкове, а також антикорозійне покриття, грунтовка, полімерне покриття, захисний лак. Як полімерне покриття застосовується високотехнологічний поліестер, який стійкий до механічних і температурних впливів, відрізняється високою пластичністю, а також стійкістю до вигоряння. Хімічна формула фарби з основою з поліестеру забезпечує захист від потускніння, появи тріщин і сколів. Як правило, водовідливи виробляються білого кольору, але, за бажанням замовника, їх колірна гамма і відтінки можуть бути будь-якими.

Алюмінієвий водовідлив

Більш дорогі варіанти водовідливів виробляють з алюмінію - вони виготовляються промисловим методом з металевого листа товщиною від одного міліметра з подальшим знежиренням і випалюванням. Для додання алюмінієвому водовідливу додаткового захисту і твердості використовується полімерна фарба, а також лак з синтетичних смол. Найбільш часто подібні відливи виробляються в білих, сірих та коричневих кольорах.

 


Козирки

Фото - КозиркиКозирки застосовуються для захисту монтажних стиків від вологи, а також оберігають балкон від падіння бурульок та інших предметів (падаючого сміття з верхніх поверхів, недопалків). Найбільш часто козирки монтуються над лоджіями і балконами, але вкрай бажано встановлювати їх також і над вікнами з металопластику. Козирки виробляються з таких же матеріалів, як і водовідливи. Компанія КАНТАЛЬ пропонує козирки з оцинкованої сталі, або з полімерним покриттям.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4