Москітна сітка

Фото - Москітна сітка

Основне призначення москітних сіток - це захист від комах, за умови збереження нормальної циркуляції повітря в приміщенні. Більш того, вони є фільтром, який створює перешкоду для проникнення всередину кімнати пуху, пилу і листя. Москітні сітки, розроблені за сучасними технологіями, поєднують в собі ефективність разом з простотою в експлуатації. Їх явна відмінність - чудове світлопропускання, а також стійкість до перепадів температури - це забезпечується використанням матеріалів, стійких до агресивних впливів навколишнього середовища.

Компанія КАНТАЛЬ пропонує москітні сітки на вікна та двері, які стануть надійною перешкодою від настирливих комах, пилу, а також пуху дерев в період їх цвітіння.

Віконна москітна сітка

Фото - Москітна сіткаНайпоширенішим видом москітної сітки є москітна сітка на основі каркаса. Вона закріплюється в проріз з зовнішньої сторони вікна, завдяки використанню чотирьох Z-подібних металевих кріплень. Каркасна москітна сітка підійде для більшості вікон, вона не займе багато місця, і досить легко встановлюється і знімається, при необхідності її можна легко вимити.

Каркасні москітні сітки виробляють з екструдованого алюмінієвого профілю, з'єднаного за допомогою пластикових куточків. Каркас москітної сітки виготовляється в двох кольорах - для стандартних вікон - це, як правило, білий колір, а для ламінованих - коричневий.

Дверна москітна сітка

Фото - Москітна сіткаНайчастіше москітні двері встановлюються на балконні двері, але іноді можуть монтуватися на портал або вхідні двері. Виробляється дверна москітна сітка з посиленого профілю з алюмінію з перерізом 52 на 20 мм, який зістиковується під розпил в 45 градусів з застосуванням алюмінієвого куточка. Такий посилений профіль дозволяє забезпечити міцність конструкції, якщо двері великого розміру. Ця конструкція закріплюється на спеціальні петлі, що володіють пружинними доводчиками - вони миттєво закриють двері, а магнітні фіксатори, які розташовані по одній з висот готової москітної двері, забезпечать гарний притиск.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4