Ламіновані вікна

Фото - Ламіновані пластикові вікна

Більшість клієнтів, які обирають віконні конструкції, слідують стереотипам та купують консервативні пластикові вікна білого кольору, але є й інший варіант - підкреслити власну індивідуальність і відчуття стилю - це можна зробити, встановивши кольорові пластикові вікна від компанії КАНТАЛЬ. Застосування кольорових вікон та дверей відкриває абсолютно нові можливості. Різноманітність декорів та кольорів дає можливість знайти індивідуальні рішення для будь-якого інтер'єру. Вибір найбільш відповідного кольору дасть можливість відшукати оптимальне рішення для будинку, що належить до будь-якого стилю, напрямку чи архітектурної епохи.

Фото - Ламінація Фото - Ламінація Фото - Ламінація Фото - Ламінація Фото - Ламінація Фото - Ламінація


Стандартні кольори ламінації
Фото - Стандартні кольори ламінації Серія TERMO
Фото - Стандартні кольори ламінації Серія PREMIUM energeto®
Фото - Стандартні кольори ламінації Серія ELITE
Фото - Стандартні кольори ламінації Серія LUX energeto®
 

Нестандартні кольори ламінації
Фото - колір ламінації Горіх натуральний (F426-2041)
Горіх натуральний
(F426-2041)
Фото - колір ламінації Горіх (F426-2042)
Горіх
(F426-2042)
Фото - колір ламінації Вишня мигдальна (F426-2043)
Вишня мигдальна
(F426-2043)
Фото - колір ламінації Береза рожева (F426-2031)
Береза рожева
(F426-2031)

Ламінування являє собою процес наклеювання особливим способом декоративної плівки на поверхню пластикового профілю. Компанія КАНТАЛЬ пропонує асортимент із понад сорока різних ламінаційних плівок, які можуть бути як однотонними, так і імітувати фактуру та колір натуральної деревини. Плівку для ламінування наклеюють не тільки на білий профіль, але й на забарвлений в масі, при виготовленні якого застосовувалися спеціальні пігменти.

Кольорові профілі не просто красиві - вони дуже стабільні і не втрачають свій колір протягом довгих років. При виробництві ламінованих профілів здійснюється суворий контроль за якістю, який забезпечує гарантію високої атмосферної стійкості, а також збереження кольору в умовах інтенсивного ультрафіолетового випромінювання. Ламінований профіль стійкий до різких коливань температури, довговічний, стійкий до перепадів рівня вологості, що чудово підходить для кліматичних зон України.

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4