Фурнітура

Фото - ФурнітураФурнітура є одним з найважливіших елементів будь-якого вікна, адже саме від її якості залежить багато чинників, таких, наприклад, як, довговічність вікна - фурнітура піддається значним навантаженням при закриванні або відкриванні вікна, безпека вікна - найчастіше проникнення в приміщення відбувається через маніпуляції фурнітурою, герметичність вікна - від якості будови фурнітури залежить рівномірний притиск стулки до рами, а це - шумоізоляція, теплоізоляція і відсутність протягів.

Вікна компанії КАНТАЛЬ комплектуються фурнітурою преміум-класу компанії SIEGENIA -світового лідера на ринку виробників фурнітури, яка постійно створює та впроваджує різноманітні інноваційні технології та використовує в роботі високотехнологічне сучасне обладнання.

Однією з особливостей даної фурнітури є її модульність - є як стандартна комплектація, так і можливість отримання додаткових опцій. Це дає можливість встановити у вікно саме ті спеціальні допоміжні елементи фурнітури, які задовольнять індивідуальні потреби клієнта і відповідатимуть високим вимогам комфортної експлуатації та дизайну.

Неперевершена якість, тривалий термін експлуатації, сучасний дизайн в союзі з функціональністю, максимальний рівень комфорту і безпеки - саме таким стає вікно від компанії КАНТАЛЬ з фурнітурними системами TITAN AF і FAVORIT Si-Line від компанії SIEGENIA.


Переваги фурнітури Titan AF і Favorit Si-Line

Фото - Довговічність Довговічність

Фото - Дитячий замок безпеки Дитячий замок безпеки

Фото - Комфортна грибовидна цапфа з інтегрованою регулюванням по висоті Грибовидна цапфа
Фото - Захист від проникнення Захист від проникнення

Фото - Захист від провисання Захист від провисання

Фото - Блокатор помилкової дії Блокатор помилкової дії
Фото - Комфортне закривання та відкривання Комфортне закривання

Фото - Надійність Надійність

Фото - Делікатне провітрювання Делікатне провітрювання

Протизламна фурнітура

В даний час проблема безпеки вікон є досить гострою - зловмисники досить часто проникають в приміщення саме через вікно. Просту конструкцію, що не обладнана механізмом захисту, так званий «професіонал» відчиняє за 15-20 секунд.

Найчастіше страждають жителі перших і останніх поверхів, а також власники приватних будинків і котеджів. Не варто забувати і про місця з легким доступом до вікон квартир та будинків – бокові сходи, козирки та інші конструкції. За статистикою, майже половина всіх крадіжок відбувається через злам балконних дверей і вікон. Установка протизламної фурнітури значно ускладнить незаконне проникнення.

Фурнітура SIEGENIA, що використовується компанією КАНТАЛЬ, конструктивно передбачає реалізацію будь-якого класу стійкості до зламу згідно DIN 18104-2 - базовий варіант, WK1, WK2.


Елементи протизламної фурнітури

Фото - Протизламна ручка Протизламна ручка
Фото - Грибовидні цапфи Грибовидні цапфи
Фото - Додатковий захист Додатковий захист
Клас захисту WK1

Базовий захист від застосування фізичної сили, наприклад, удару ногою, плечем і так далі. Встановлюються протизламні замочні планки, а також кутові передачі з протизламними цапфами. Голівки цапф мають грибовидну форму і регулюються по висоті, вони захищають двері або вікно по всіх чотирьох кутах стулки. Присутній захист від висвердлювання, а також ручка з замком, що значно збільшує ступінь захисту.

Клас захисту WK2

Підвищена ступінь захисту від зламу, дозволить протистояти клинам, плоскогубцям та викрутці. По периметру стулки встановлюються протизламні запірні цапфи, які додатково підсилюють віконну конструкцію. Це дозволить віконній рамі і фурнітурі витримувати посилене навантаження.

Фото - 1 протизламна точка

1 протизламна точка
Базова безпека

Фото - 2 протизламні точки

2 протизламні точки
Базова безпека

Фото - Клас захисту WK1

4 протизламні точки
Клас захисту WK1

Фото - Клас захисту WK2

8 протизламних точок
Клас захисту WK2

Наші замовники:

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4